Novinka

Vážení klienti, 

od listopadu 2022 je možnost objednat se na masáž ke kolegyni-masérce Lucii, se kterou jsem začala spolupracovat, a která má mou velkou důvěru. Děkuji za ni…     Jana

(Lucie provádí tantrické masáže pro ženy i muže v libovolné délce dle nabídky. Neprovádí Emoční detox.)

 

 

Moje jméno je Lucie.

Jsem žena, která se ve svém životě dlouhodobě zabývá rozvojem nejen tělesné, ale i energetické a emoční stránky osobnosti. Nejprve udržuji po všech těchto stránkách v kondici sebe a poté také předávám vše dobré ze sebe dalším lidem, kteří o to projeví svůj zájem. Celý život mám kladný vztah ke sportu téměř v jakékoliv podobě. Ráda sportuji, cestuji, poznávám cokoliv nové, a relaxuji. Velmi brzy jsem došla k tomu, že je pro mě smyslem života nejen předávat informace, učit se a stále posouvat, ale že jeden z mých pokladů, který mi byl dán, mám v rukou, tedy dar předávat a harmonizovat dotekem. Tantrické masáže nejsou jen masáží těla, ale i posvátným rituálem, bezpečným místem, a energetickou lázní kde se regeneruje tělo, mysl i duše.

 

Kontaktní údaje na mě: 

Telefon: +420 723 111 599

(volejte nebo pište, prosím: Po-pá 8:00-18:00, pokud zrovna masíruji, ozvu se zpět)

Email: Lucie-terapie@seznam.cz

 

Moje kurzy a semináře:

2010 Relaxační, sportovní a regenerační masáže. FTK Olomouc

2013 Reiky I. a s odstupem i Reiky II. – Prof. J. Riegrová Olomouc

2013 Mohendžodáro – základní stupeň – Škola tantrajógy pro ženy Mudr. M. Sičové

2015 Intuitivní vnímání – pětidenní seminář – Škola Marka Komissarova

2016 LTVJ – Léčebné Techniky Vyššího Já – Ing. Zdeněk Kotvan

2017 lektorka TRX for yoga – 3D Fitnes Academy Praha

2017 jsem začala aktivně praktikovat Atma Kriya Yógu

2018 organizátorka ÓM Chantingu

2018 EFT – terapeut energetické psychologie – certifikovaný výcvik, Institut Energetické psychologie Z. Katayama

2020-2021 kompletní výcvik tantrických masáží M1 – M5. – J. Komeda, Škola umění milování Praha

2022 Praktik kvantové léčby – certifikovaný výcvik, Institut Energetické psychologie Z. Katayama

 

Těším se na setkávání s vámi.

Lucie

 

 

Napsali jste mi: 

… Masáž od Lucie, byl čas strávený luxusním hýčkáním ženy od ženy. V průběhu opečovala celé mé tělo, přesně, dle dopředu domluvených hranic a rozsahu. Líbil se mi citlivý, pečující přístup. Důvěru si u mě získala i důkladným rozhovorem, kde jsme probrali celý průběh a já jsem se tak mohla plně odevzdat a užívat si opečovávání. Krásný byl čas doznívání, kdy jsem vnímala rozprostření celého těla, klid a teplo.

Marie
 
 

… Ahoj Lucko, musím Ti poděkovat za pohodovou atmosféru a Tvůj vlídný, empatický přístup. Naše setkání bylo pro mě naprosto výjimečným prožitkem. Úplně nerozumím tomu co se dělo, ale dostala jsi mě do stavu, kdy jsem byl schopen si to opravdu užívat a krásně relaxovat. Úžasný pocit vnitřních vibrací prostupující celým tělem až do konečků prstů a zároveň maximálního uvolnění je nezapomenutelným zážitkem. Vím jistě, že si toto setkání budu chtít zopakovat.

Luděk

 

… Ahoj, nejsem moc pisálek, ale pokusím se to nějak shrnout. Šikovná masérka Lucie má zlaté ruce, jejími doteky a péčí se mi rozproudila energie v těle a uvolnila mysl. Masáž byla úžasnou relaxací, prožitkem a možností jak poznat sám sebe, dala mi též zkušenost jak využít energii v těle. Určitě doporučuji návštěvu v pěkném, klidném a dobře zařízeném salónu.

Martin.