Kontakt

Vážení klienti, v současné chvíli mám plně obsazeno do poloviny června 2020, dál zatím neobjednávám (léto začnu objednávat až koncem dubna). Eviduji pouze náhradníky. Pokud by se mi nějaký termín v následujících týdnech či měsících uvolnil a neměla jsem pro něj náhradníka, budu tyto aktuálně volné termíny uvádět na facebooku, případně Vám je kdykoli na požádání sdělím,  a budou k dispozici pro někoho z vás. Děkuji za pochopení. S úctou Jana

 

Pokud se chcete objednat nebo máte-li jakékoli dotazy, můžete mě kontaktovat pomocí mých osobních kontaktních údajů (telefon, email) nebo pomocí tohoto kontaktního formuláře:

 

Jana Schoberová 
Erbenova 2, Olomouc

Telefon: +420 608 223 733 E-mail: relax-terapie@email.cz

Provozní doba: dle objednávek

Pokud vám zrovna neberu telefon, tak právě pracuji. Můžete napsat zprávu nebo počkat, zavolám vám zpět hned, jak to bude možné (vzhledem k délce některých masáží to může být i několik hodin). Děkuji za pochopení.

Nakládáme pouze s těmi osobními údaji, které nám sdělíte. Používáme je k reakci na váš dotaz (neboť předpokládáme, že naše odpověď je dotazem vyžádaná) případně k vyřízení vaší žádosti o objednání termínu masáže. Jakmile proběhne domluvená masáž nebo je ukončena naše emailová či telefonická komunikace (v případě dotazů či konzultace), všechny vaše údaje automaticky mažeme. Jakákoli další případná komunikace vychází z vaší strany, nerozesíláme žádné nabídky, aktuality, apod. (pokud se osobně nedomluvíme jinak – např. při objednávce opakovaných sezení nebo si přejete být informování o aktuálních termínech v určitém období; v takovém případě vaše údaje pečlivě chráníme a uchováváme max. 1 rok od poslední komunikace, pokud si nepřejete jinak).

Jana Schoberová

Jak chráníme vaše osobní údaje

NAJDETE NÁS

Najdete nás blízko centra na ulici Erbenova 2, Olomouc, snadná dostupnost MHD (tramvaj. zastávka – Nádraží město)