Kdo vás bude masírovat?

 

 

Mé jméno je Jana. Jsem žena, kterou celoživotní touha poznávat to, co je skryté pod „maskami“ všedních dnů, přivedla až k rozhodnutí vytvořit místo, kde je možné a dovolené odkrýt a procítit všechny části sebe sama, kde je možné prožít si radost, vzrušení i extázi stejně jako bolest, vzdor, rezignaci či prosté „nic“, a stále zůstat ve spojení s přijetím, bezpečím a láskou, prozkoumávat, co se stane pak. K tomu všemu nechť vám slouží moje zkušenost…

 

Již od malička jsem se snažila pochopit princip lidského myšlení a prožívání, nalézt odpověď, proč – navzdory veškeré snaze a vynaložené energii – lidé málokdy bývají opravdu hluboce šťastni.

Láska k dotekům a hlubšímu poznávání souvislostí mě postupně vedla od běžných masáží k tantře a masážím tantrickým, které jsou už sedm let mou velkou radostí, naplněním a sebevyjádřením, dotek vnímám jako nepostradatelnou součást setkávání se s druhými.

Věnovala jsem se několik let i klasickým masážím, abych se znovu a znovu přesvědčila, že potenciál doteku je více než jen uvolnit svaly a zrelaxovat. Zajímala mě psychosomatika a propojenost „vnitřního“ s „vnějším“, bavilo mě zkoumat, jak s uvolněním těla přichází uvolnění mysli, přiblížení se citlivosti a emocím.

Vyzkoušela jsem si postupně mnoho různých masážních i terapeutických postupů a přístupů k práci s tělem, s emocemi, s myslí i podvědomím, pomocí nichž jsem pracovala (mmj. metodu RUŠ, kraniosakrální terapii, terapii „Cesta“ od Brandon Bays), než jsem „naplno podlehla“ kouzlu a přímočarosti tantry…

Číst více o mně