Kdo vás bude masírovat?

 

 

Mé jméno je Jana. Jsem žena, kterou celoživotní touha poznávat to, co je skryté pod „maskami“ všedních dnů, přivedla až k rozhodnutí vytvořit místo, kde je možné a dovolené odkrýt a procítit všechny části sebe sama, kde je možné prožít si radost, vzrušení i extázi stejně jako bolest, vzdor, rezignaci či prosté „nic“, a stále zůstat ve spojení s přijetím, bezpečím a láskou, prozkoumávat, co se stane pak. K tomu všemu nechť vám slouží moje zkušenost…

Již od malička jsem se snažila pochopit princip lidského myšlení a prožívání, nalézt odpověď, proč – navzdory veškeré snaze a vynaložené energii – lidé málokdy bývají opravdu hluboce šťastni.

Láska k dotekům a hlubšímu poznávání souvislostí mě postupně vedla od běžných masáží k tantře a masážím tantrickým, které jsou už sedm let mou velkou radostí, naplněním a sebevyjádřením, dotek vnímám jako nepostradatelnou součást setkávání se s druhými.

Věnovala jsem se několik let i klasickým masážím, abych se znovu a znovu přesvědčila, že potenciál doteku je více než jen uvolnit svaly a zrelaxovat. Zajímala mě psychosomatika a propojenost „vnitřního“ s „vnějším“, bavilo mě zkoumat, jak s uvolněním těla přichází uvolnění mysli, přiblížení se citlivosti a emocím.

Vyzkoušela jsem si postupně mnoho různých masážních i terapeutických postupů a přístupů k práci s tělem, s emocemi, s myslí i podvědomím, pomocí nichž jsem pracovala (mmj. metodu RUŠ, kraniosakrální terapii, terapii „Cesta“ od Brandon Bays), než jsem „naplno podlehla“ kouzlu a přímočarosti tantry…

 

Tantra mě uchvátila svojí jednoduchostí a nekomplikovaností v přístupu k životu a všem jeho aspektům. A tak jsem i já touto přirozenou – přesto (nebo právě proto) velmi intenzivní – cestou nacházela a nacházím pod vrstvami naučených postojů něco mnohem hodnotnějsího, krásnějšího a dokonale svobodného.

Tantrická masáž v mém podání dává možnost propojit sexualitu a vzrušení s meditací, což vytváří takovou energetickou hladinu, kde nás přestávají rušit nekonečné myšlenkové pochody a hodnocení naší mysli. V tu chvíli prožíváme sami sebe, v tu chvíli se přijímáme…  Hluboce mě naplňuje, že mohu být s vámi u toho.

Při masážích postupuji intuitivně, ladím se na vás a váš momentální energetický i emocionální stav, z něhož při masáži vycházíme. Do mých doteků a kontaktu s vámi se snažím dávat vše, co jsem se doposud naučila a k čemu jsem došla na své dosavadní tantrické, životní, ale i osobní vnitřní cestě.

 

Jelikož jsem poměrně velký individualista a nemám v povaze potřebu následovat nějakého jediného „Mistra“, učila jsem se tantru i tantrické masáže od mnohých českých i zahraničních lektorů. Co se týče přímo práce s tělem, prošla jsem kromě výcviků tantrických masáží i speciálními kurzy intimních masáží (včetně masáže prostaty/rozety), masáží čaker a emocionálního ošetření těla, kašmírské masáže, masáží prsou, umění energetického orgasmu, emočního detoxu pomocí tantrické práce s tělem.

Absolvovala jsem také víceletou školu Mohendžodáro (tantra jógy pro ženy) v Oshově meditačním centru v Lažánkách. Za velkou školu považuji i několikaletou praxi s vámi, mými milými klienty.

 

Měla-li bych zmínit konkrétně některého z mých učitelů tantry, pak určitě světově známou lektorku tantry Ma Ananda Saritu, jejíž hluboké techniky stále spontánně využívám, jak při práci s lidmi, tak ve svém osobním životě.

Opravdu hluboko v srdci mi však zůstal Mal Weeraratne nejen díky cennému know-how, které mě naučil (Emoční detox), a které mělo výrazný vliv na moji práci i život, ale i jako člověk; jako čistá, bezelstná, veselá a moudrá bytost, plná lásky.

Další poznání a velký přínos jak pro terapeutickou práci s lidmi, tak i pro mě samotnou a pro hlubší pochopení vlastní vnitřní dynamiky i dynamiky vztahů, mi dal roční výcvik v Bioenergetice (John Hawken).

 

Podstatou mého přístupu je vědomý dotek, který může být neuvěřitelně potěšující a nevinný zároveň, práce s posvátnou sexualitou, ale i odkrývání a léčení našich vnitřních stínů.

V oblasti (nejen) tantry stále rozšiřuji své zkušenosti, intenzivně se věnuji vědomé práci s energií a emocemi, meditacím, a také prožívání a vnášení tantrického přístupu do všech oblastí svého života.

Kromě toho všeho také miluji pohyb a aktivity v přírodě, tanec, jógu, smích a hluboká sdílení s druhými  lidmi.

 

 

 

Napsali jste mi:

 

…Jano, byl jsem u Tebe na tantra masáži před 4 dny a musím poděkovat za mimořádný zážitek. Bezprostředně potom se ve mě mísilo tolik pocitů, že jsem to nedovedl vyjádřit. Ale byl to naprosto úžasný prožitek. Moc děkuji.   Honza

 

…Ještě jednou Ti chci, Jani, poděkovat za to, co jsi mi dnes dala. Všechny předsudky a obavy, které jsem před masáží měla, ze mě spadly neuvěřitelně rychle. Poprve v životě jsem cítila takto čistě energii proudit v mém těle a tolik lásky jsem nejspíš nikdy nedostala, natož ve dvou hodinách. Jsem vděčná, že jsem do toho šla, můj pocit je nepopsatelný. Děkuji z celého srdce.    Zuzka

 

Více referencí ZDE

 

 

číst více o mně