Lucie

Vážení klienti, 

od listopadu 2022 je možnost objednat se na masáž ke kolegyni-masérce Lucii, se kterou jsem začala spolupracovat, a která má mou velkou důvěru. Děkuji za ni…     Jana

(Lucie provádí tantrické masáže pro ženy i muže v libovolné délce dle nabídky. Neprovádí Emoční detox.)

 

 

Moje jméno je Lucie.

Jsem žena, která se ve svém životě dlouhodobě zabývá rozvojem nejen tělesné, ale i energetické a emoční stránky osobnosti. Nejprve udržuji po všech těchto stránkách v kondici sebe a poté také předávám vše dobré ze sebe dalším lidem, kteří o to projeví svůj zájem. Celý život mám kladný vztah ke sportu téměř v jakékoliv podobě. Ráda sportuji, cestuji, poznávám cokoliv nové, a relaxuji. Velmi brzy jsem došla k tomu, že je pro mě smyslem života nejen předávat informace, učit se a stále posouvat, ale že jeden z mých pokladů, který mi byl dán, mám v rukou, tedy dar předávat a harmonizovat dotekem. Tantrické masáže nejsou jen masáží těla, ale i posvátným rituálem, bezpečným místem, a energetickou lázní kde se regeneruje tělo, mysl i duše.

 

Kontaktní údaje na mě: 

Telefon: +420 723 111 599

(volejte nebo pište, prosím: Po-pá 8:00-18:00, pokud zrovna masíruji, ozvu se zpět)

Email: Lucie-terapie@seznam.cz

 

Moje kurzy a semináře:

2010 Relaxační, sportovní a regenerační masáže. FTK Olomouc

2013 Reiky I. a s odstupem i Reiky II. – Prof. J. Riegrová Olomouc

2013 Mohendžodáro – základní stupeň – Škola tantrajógy pro ženy Mudr. M. Sičové

2015 Intuitivní vnímání – pětidenní seminář – Škola Marka Komissarova

2016 LTVJ – Léčebné Techniky Vyššího Já – Ing. Zdeněk Kotvan

2017 lektorka TRX for yoga – 3D Fitnes Academy Praha

2017 jsem začala aktivně praktikovat Atma Kriya Yógu

2018 organizátorka ÓM Chantingu

2018 EFT – terapeut energetické psychologie – certifikovaný výcvik, Institut Energetické psychologie Z. Katayama

2020-2021 kompletní výcvik tantrických masáží M1 – M5. – J. Komeda, Škola umění milování Praha

2022 Praktik kvantové léčby – certifikovaný výcvik, Institut Energetické psychologie Z. Katayama

 

Těším se na setkávání s vámi.

Lucie

 

 

Napsali jste mi: 

 

 

…Já se vždy po masáži cítím vyrovnaně. Zároveň tak i působím na své okolí. Třeba dnes jsem po masáži zavolal své přítelkyni a pozval jí na oběd – to jsem už dlouho neudělal. Nebo se usměji na pěknou holku co jde po ulici proti mně.

Vždy si uvědomím že práce není všechno a problémy jsou od toho aby se našlo řešení. Nic není takové jak to v první okamžik hrozně vypadá.. Zároveň poznávám nové věci a taky hlavně o sobě. Předtím než jsem začal chodit na masáže, tak jsem myslel jen na druhé. Ted si to užívám hlavně já a neberu to sobecky.

Dává mě to hodně, většinou to ve mně přetrvá cca 2 – 6 týdnů.

Už se těším na další setkání.

Měj se moc krásně, s pozdravem Martin

 

 

 

…Ahoj Lucie,
I would like to thank you again for the care that you have given me yesterday. The discussion we had together (it was not easy to open me this way especially with a person I see for the first time) has helped me a lot to understand many things (also confirmed me things that I supposed), I start to feel a bit more strong and confident even if the reparation will be a long way… During the massage, you have given me so much energy (hope I didn’t took too much from you) that I never felt and received. Today I start I start to feel back my feet on the ground but yesterday I was flying in an other dimension.
Děkují moc.
As discussed, I would like to test with you the therapy you mentionned to help me to recover my self confidency. And for sure I will come back latter for Tantra therapie.
Děkují moc Lucie.
S.
 
 
 
 
 
…Děkuji, děkuji, Lucie, za nejskvělejší masáž v mém životě, miluji masáže, takže jsem jich zažil opravdu hodně, mohu tedy porovnávat. Děláš masáž perfektně koncipovanou, překrásnou tantrickou masáž plnou radosti, štěstí, lásky, blaženosti a překrásných doteků.
 
Ani nevíš, že jsi mne léčila. Jak masáž postupovala, tak hned po začátku masáže mě přestalo pnutí u pravé lopatky i škrábání v krku se během masáže harmonizovalo a jak jsem zjistil po masáži, pnutí a vrzání v pravém kolenu se rozplynulo. Vzorně jsi mě masáží zharmonizovala moje fyzické i světelné tělo. 
 
Lucie, při tvých překrásných dotecích jsem měl dokonce i vizualizace. Ponořen do jezera štěstí, lásky, blaženosti a překrásných doteků odkudsi z hloubky minulosti se mi vynořilo video, kde jsem asi jako velmi malý, pohled z malé výšky, procházel po cestičce uprostřed rozkvetlých nekonečných zahrad jarních květin všemožných barev, taky jsem po chvíli prošel růžově kvetoucím stromem, už měl i malé čerstvé zelené listy, asi jabloň, který voněl trochu „jakoby jemně mandlově“, několik západů slunce, jeden západ byl skrze kmeny stromů v lese. Vůbec nepamatuji, že bych se někdy díval na západ slunce z lesa. Nádherné prožitky se propojily. Děkuji, děkuji Lucie za nádherné prožitky hýčkání a opečovávání, které jsem cítil jakoby vnitřním hmatem svého těla v jiném světě. V současném jsem nebyl přítomen.
 
Po masáži jsem si připadal, jako když „mimozemšťana“ spustí do Matrixu“, měl jsem energii hodně nahoře, koktejl dopaminu, oxytocinu, serotoninu a endorfinů udělal své. Když jsem si šel koupit jízdenku na vlak, nebyl jsem schopen se soustředit, jakoby plně ovládaný stálou blažeností. „Božskou euforii“ jsem cítil ještě několik dnů po masáži.
 
Děkuji, děkuji Lucie. Ještě dnes, po dlouhých týdnech po masáži, když si vzpomenu na tvoje stovky překrásných doteků,  začne se ve mně příjemně tetelit energie radosti, štěstí, lásky, blaženosti. Jak zpívají Mandrage „motýly v břiše“, mám po celém těle.
 
Doporučuji tuhle tantrickou masáž všem mladým i starým, ženám i mužům, abyste v sedmdesáti nelitovali, že jste to nezkusili. Je to lepší, než měsíc v lázních a taky lacinější. Když si chcete užít masáž, nechte všechno, prostě všechno, všecinko ostatní plynout a užívejte si.
 
Přeji pěkný den, úspěšný týden a překrásný rok. A nezapomeňte, „Jaký si to uděláš, takový to máš“, to zase zpívají Chinaski.
Franta 
 
 
 

 

…Ahoj Luci, chtěla bych touto cestou velice poděkovat za úžasnou masáž, neměla chybu, užívala nebo spíš prožívala jsem každý Tvůj dotek, dostala jsem se do … nebojím se říct tranzu a dlouho jsem v něm i zůstala. Určitě si tu krásu ,ten zážitek a pocity budu chtít zopakovat. Moc díky.

Vlasta. Přeji Ti krásné dny.

 

 

 

…Krásné odpoledne Lucie, prožila jsem masáž s tebou již podruhé, čekala jsem, jaká bude, čekala jsem , až budu moci prožitek z ní porovnat s tou první, zda je to opravdu to ONO , co mi chybí a co potřebuji pro probuzení své ženské síly ve mně.  Úžasné, na první pohled klidnější než masáž první , ale prožitek a hlavně to, co ve mně zůstává až doteď, týden po masáži je prostě neuvěřitelné.

Mé tělo se uvolňuje, mé emoce konečně beze strachu vyplouvají na povrch, neuvěřitelně se ve mně probudila ženská intuice, jen se nechat vést a poslouchat ji a vše , co se kolem mne děje, je jako kdyby v pořádku. Vnitřní klid, vnitřní jistota, vnitřní trpělivost, vnitřní limity a víra , že vše se děje tak, jak má, jakési vnitřní sebepoznání je pro mě snad ještě důležitější, než příjemno , které celou masáž provází. Když se chci uklidnit, přenesu se vědomím do tvého pokojíčku a je mi dobře.  

Těším se na další úžasný prožitek.

Denisa

 

 

 

…Ahoj Luci, díky za nádherný zážitek včetně provedení Velkého tahu na závěr. Čekal jsem sice obvyklé ukončení masáže, ale je to fakt hodně zajímavé jak ovládáš mé emoce. A s krásným pocitem kompletního uvolnění a úlevy. Úžasná byla celá masáž, ale vyčnívala masáž nehty zad a pozadí a tranz asi 10 minut před koncem. 

Mimochodem jsi velmi příjemná, „přírodní“ a krásná žena
Měj se moc pěkně
Milan
 
 
 
 

… Masáž od Lucie, byl čas strávený luxusním hýčkáním ženy od ženy. V průběhu opečovala celé mé tělo, přesně, dle dopředu domluvených hranic a rozsahu. Líbil se mi citlivý, pečující přístup. Důvěru si u mě získala i důkladným rozhovorem, kde jsme probrali celý průběh a já jsem se tak mohla plně odevzdat a užívat si opečovávání. Krásný byl čas doznívání, kdy jsem vnímala rozprostření celého těla, klid a teplo.

Marie
 
 
 
 

… Ahoj Lucko, musím Ti poděkovat za pohodovou atmosféru a Tvůj vlídný, empatický přístup. Naše setkání bylo pro mě naprosto výjimečným prožitkem. Úplně nerozumím tomu co se dělo, ale dostala jsi mě do stavu, kdy jsem byl schopen si to opravdu užívat a krásně relaxovat. Úžasný pocit vnitřních vibrací prostupující celým tělem až do konečků prstů a zároveň maximálního uvolnění je nezapomenutelným zážitkem. Vím jistě, že si toto setkání budu chtít zopakovat.

Luděk

 

 

 

… Ahoj, nejsem moc pisálek, ale pokusím se to nějak shrnout. Šikovná masérka Lucie má zlaté ruce, jejími doteky a péčí se mi rozproudila energie v těle a uvolnila mysl. Masáž byla úžasnou relaxací, prožitkem a možností jak poznat sám sebe, dala mi též zkušenost jak využít energii v těle. Určitě doporučuji návštěvu v pěkném, klidném a dobře zařízeném salónu.

Martin.