Reference

 

Pokud jste byli spokojeni s naší tantra masáží, na této stránce nám o tom můžete napsat. Formulář pro vložení reference naleznete dole na stránce.

Informace o ochraně osobních údajů

44 Responses to Reference

 • Ahoj Jani,
  stále ještě se cítím být ve stavu, kdy NEMÁM SLOV, přesto bych rád alespoň pár slov napsal.
  Předně jsem nyní moc rád, že jsem si vystál frontu a na termín u Tebe si počkal. Už po pár minutách u Tebe jsem se cítil klidný, atmosféra a přítmí toho pokoje udělala své. A co teprve masáž!
  Já po přečtení Tvých stránek čekal hodně, to se ví. Nyní vím, že jsem dostal to, co jsem nejvíc potřeboval a co bych předem těžko dokázal pojmenovat. Čekal jsem skvěle provedenou masáž, kdy si mé tělo přijde na své a kdy se mi opravdu bude někdo plně věnovat a to jsem samozřejmě dostal. To navíc, co mě ale dostalo ještě víc a čím byly prosyceny celé ty dvě hodiny, to je úcta a cit, s jakým se umíš dotknout tak, že jsem se vůbec necítil být Ti cizí. Dala jsi mi tolik, jako bys mě dobře znala. A možná opravdu znala, proč si myslet že je k tomu potřeba čas. Tvými doteky, očima i hlasem bylo oslovováno něco hluboko ve mě, bylo to velmi silné. Napadlo mě v jednu chvíli, že už vím, co se myslí v kontextu tantrické masáže slovem „posvátné“, na které jsem několikrát na Tvém webu narazil.
  Evidentně jsi stvořená dávat lidem masáž a doteky způsobem, který není běžný a každodenní. Pro mě je to neuvěřitelné, snad je to součástí Tebe nebo nevím, kde na to bereš energii.
  Děkuji za to, že jsem mohl být toho součástí i já.
  Luboš

 • Hezký den všem,
  vy, kteří se rozhodujete, zda jít na masáže u Jany, doporučuji, abyste dlouho neváhali. Masáže miluji a sama i masíruji, ale na tantra masáži jsem byla poprvé a realita naprosto předčila mé představy i rozměr dosavadního vnímání masáží. Jana dává lidem při masáži tolik pozornosti a naprostého přijetí, které si nedokážeme dát mnohdy ani sami sobě nebo svým milovaným. Je k nezaplacení, když někdo dělá svoji práci s takovou láskou a odborností jako Jana. Nemluvě o tom, že se mi věnovala mnohem více času, než který má uvedený.
  Jani, Tobě mnohokrát děkuji a vám, kteří se pro masáž nebo terapii rozhodujete, přeji prožití toho co jsem dnes vnímala já a stále ještě to příjemně vstřebávám. …a věřte, že to slovy jen těžko popsat. Nebo byste snad dokázali popsat, jak chutná kupříkladu zamilovaný polibek někomu, kdo ho nikdy nezažil? 😉

 • Ke zvolení emočního detoxu pudila mě zvědavost. Detox jsem před tím Janiným nezažil, tantrické masáže ano. Jana mě varovala, že se nemám bát a že to může i bolet. Jak zbytečné. Jana má prostě tu moc, že z toho, čemu říká bolest, stává se adekvátní odreagování od příjemných částí procesu a ty příjemné části jsou o to příjemnější. Strach vám vyžene z hlavy tím, jaká je, ač začátečník, neměl jsem možnost se bát. Všechno to je neskutečně akční, vůbec člověk nepostřehne, jak rychle to utíká. To množství citu a schopnosti reagovat na váš stav jsem u žádných tantrických masáží nezažil, kombinace profesionální připravenosti a empatie, která se úplně naučit nedá, je jedinečná. Snažím se od té doby odnaučit hystericky přerývaně vzdychat a naučit tantricky dýchat. Škoda, že zatím nemám odvahu uplatnit to na veřejnosti.

 • Milá Jani,
  to, že jsi mistr doteku, vím už dávno. Každá masáž u Tebe byla doslova koupel v pozornosti, něze, lásce, pocitech štěstí a vlnách vzrušení a blaha. To, co jsem ale zažil u poslední masáže, je pro mě naprosto nové, nevídané.
  Jako vždy jsem se ke konci masáže chvílemi vznášel kdesi v prostoru zcela unešený a naplněný stavem štěstí, však víš. Pak jsi mě dotekem dostala zpět do těla a já vnímal svoji vzrůstající energii zase velmi tělesně, sexuálně. A pak jsem se znovu rozpustil v blaženosti. To celé se zopakovalo několikrát, přičemž poslední „výlet nahoru“ jsem na počátku cítil jako silný začátek orgasmus, ale ta vlna projela se vší silou skrz celé moje tělo, cítil jsem palce na nohou a zároveň jako by se mi zježily vlasy na hlavě, jak elektrický proud slasti. Nevím, jak dlouho to mohlo trvat, ani jak jsem se vlastně u toho projevoval, ztratil jsem se v tom.
  Když to celé ustávalo, uvědomoval jsem si ticho a takový průzračný prostor v sobě, přestože mé tělo se stále ještě třáslo po předchozím zážitku. Byl to opravdu velkolepý stav zcela rozvibrovaného těla a přitom tichého, čistého a trvale štastného nitra, které jsem si uvědomil pod tím.
  Byl to pro mě zážitek dokonalosti, zcela nepopsatelný slovem.
  Děkuji Ti mnohokrát za Tvůj láskyplný doprovod a následnou tichou přítomnost, já cítil, že víš..

 • Moc a moc děkuji Janě za neuvěřitelný proces, kterým mě dokázala během masáže provést. Chci to popsat a chybí slova.
  Je pravda, že jsem už několik tantra masáží absolvovala spolu s manželem v Brně, odkud pocházíme. Myslela jsem si proto, že vím, co je tantrická masáž. Po zkušenosti u Jany ale vím, že jsem nevěděla nic. Nesrovnatelné. Netušila jsem, co vše jde u masáže zažít a kam až mě může dostat. Ze studia od Jany jsem odcházela na podlamujících se nohou a ještě hodinu jsem se pomalu procházela po okolí, abych byla vůbec schopná se soustředit na řízení zpět domů. To není stížnost, to je pochvala :). Příště pojedu vlakem.
  Byl to zážitek neskutečně silný, hluboký, jemný i dojemný, pocit spříznění s člověkem a důvěra, že mohu následovat úplně nové impulsy v mém těle a oddat se jim. Ještě po zbytek dne jsem se celá chvěla a vibrovala a můj vnitřní stav zůstal zvláštně vyladěný doposud. Mám pocit, že obloha je modřejší, tráva zelenější a jaro určitě nikdy nemohlo být krásnější. Takto bych mohla pokračovat i v dalších oblastech, dlouhodobá mírná nespokojenost v mém životě utichla a já si všímám a těším z tolika věcí.
  Jani, DĚKUJI, bylo to nezapomenutelné, myslím a doufám, že na této vlně, na které teď pluji, a ve stavu, ve kterém se nacházím, vydržím ještě hodně dlouho.

 • Ahoj Ivo,
  v pátek jsem byl u Tebe na masáži a tímto bych ti ještě chtěl moc a moc poděkovat za tak nepopsatelný zážitek, který jsem si opravdu vychutnával každou vteřinou. Ještě nyní cítím ten úžasný pocit ve svém těle a má mysl je naprosto klidná. Vím, že ještě dlouho budu čerpat z té energie, která mne zaplavila. Jelikož to byla má první návštěva (nejen) vašich masáží, přicházel jsem k vám v nervozitě, zda to bude u mě „fungovat“. Již prvními slovy jsi u mě, milá Ivo, zahnala veškeré obavy a já věděl, že jsem se rozhodl správně. Náš společný rozhovor mi také mnohé ukázal. A samotná masáž? Od první chvíle jsem byl jako v jiném světě a jakoby z „velké dálky“ vnímal doteky podpořené příjemnou melodií. Pohltilo mě to natolik, že jsem se po masáži nějakou dobu vzpamatovával a vstřebával ten neskutečný pocit. Hodnou chvíli jsem ze sebe nemohl dostat ani hlásku, stále jsem byl myslí jakoby v onom jiném světě. Účel, se kterým jsem k Vám přicházel, byl splněn do nejmenších detailů vysoce nad mé očekávání. Velice příjemná a milá masérka Iva, perfektně vyladěné prostředí s atmosférickou hudbou. To vše si sedlo náramně dohromady a výsledek stál skutečně za to.

 • Měla jsem Emoční detox u Jany a ještě stále cítím dozvuky této jedinečné masáže. Velký přesah má pro mne pocit naprostého a bezvýhradného přijetí, které jsem od Jany vnímala po celou dobu masáže a slíbila si, že takto budu přistupovat sama k sobě 🙂 Rituál odevzdání na začátku přispěl k tomu, že jsem přestala přemýšlet co a jak bude a tím jsem zažívala inteligenci mého těla, jak přesně ví, co dělá… plynutí, odevzání, spočinutí, a mé emoce se projevovaly a bylo to velmi, velmi ulevující… Po celou dobu jsem vnímala, že je Jana plně se mnou, že přesně ví, co se děje, je nablízku a provází mě celým procesem, díky tomu jsem si prožila, že zůstat s bolestí a procítit ji mi pak přináší úlevu, a že se bolest vlastně rozpustí… to bylo super zjištění! Celá masáž pro mě měla velký přínos v uvolnění v těle a zárověň to vše cítím i v psychice a inspiraci do mého osobního života. Jani, děkuji, děkuji, děkuji.

 • Pěkný den paní Jano přeji,
  včera u vás, u Vaší kolegyně Ivy byla moje žena na tantrické masáži – naprostá spokojenost, odreagovaná, žádná slova, jen blažený úsměv celý zbytek večera ;-)..
  Poděkujte Ivě za mě, oběma přeji pěkný den.
  Mirek

 • Byl jsem zde velmi mile překvapen. Salon jsem pečlivě vybíral, neb mám za sebou různě po republice zážitky dobré i ty horší a tak vím, že v přístupu i provedení masáže bývá diametrální rozdíl.
  Ještě před návštěvou jsem měl několik dotazů adresovaných emailem, odpověď přišla rychle, byla otevřená a konstruktivní, což jsem ocenil. Samotné setkání nezklamalo, prostředí hezky zařízené, útulné a i přes mrazivé počasí za okny bylo v celých prostorách krásně teplo.
  Masáž jsem měl 120min, celkově jsem tu ale pobyl něco málo přes tři hodiny, příjemný rozhovor, dobrý čaj, pohoda. Nikdo nespěchá, nedává vám najevo, že už byste měl jít, důraz je kladen na kvalitu, nikoli kvantitu, což je v dnešní době malý zázrak. Na termín jsem si sice musel počkat, ale rozhodně to stálo za to.
  Přístup při i mimo masáž velmi osobní, pečující a pozorný, toho si vážím nejvíce, už během času před masáží se mi podařilo přepnout ze stresového pracovního režimu, masáž jsem si pak užil jako třešničku na dortu.
  Samotnou techniku masáže hodnotím vysoce nad průměrem, celá masáž byla opravdu pečlivě provedená, nevtíravá příjemná hudba, nemělo to chybu.
  Doporučuji.

 • Byl jsem dnes jako naprostý novic uveden Ivou do hájemství tantry a bylo mně tam moc dobře. Je pozoruhodné, jakou spirituální hodnotu může mít dotyk prováděný s citem a snahou vyjít druhému vstříc. Chvíli jsem se ocitl ve světě bez frustrací, starostí a okázalé touhy za každou cenu se prosadit. Bylo to léčivé, díky, Ivo.

 • Ahoj Jani,
  už je to více než 1,5 roku, co jsem u Tebe byl. Nejspíš si mě už nevybavíš, ale pro mě ten den byl v životě zásadním. Jel jsem tehdy k Tobě přes půl republiky, vybral jsem si Tě. Byl jsem tenkrát už prakticky smířený s osudem, že mi život hlavně v poslední desetiletce příliš nevycházel. Smířený s tím, že nic není jak bych chtěl, a že už nemá cenu ani nic měnit, přece jen mi bylo už dost před padesát.
  Síla prožitku Tvé tantrické masáže ve mně otevřela nové dveře a nové cesty a já měl touhu se rozběhnout, vzlétnout. Zároveň jsem si naplno uvědomil, že některé staré dveře bude potřeba definitivně zavřít. Těch několik hodin strávených s Tebou ve mně taky probudilo něco do té doby spícího, a to chuť vzít to všechno znovu do svých rukou, vždyť jsem neměl moc co ztratit. Už ve vlaku zpět domů od Tebe jsem tenkrát plánoval, kde začnu, byl jsem plný nadšení, jako bych byl objevil poklad.

  S tím, jak jsem našel tak zásadní kus svého ztraceného já, jsem našel i odvahu odejít z dávno mrtvého a nefunkčního vztahu, opustil jsem spolu s tím také práci v rodinné firmě, která kromě obživy mi už nedávala žádnou radost dlouho před tím.
  Dnes mám krásný živý vztah s novou partnerkou i zaměstnání, které mě znovu inspiruje a nenechá mě stagnovat.
  To, co jsi mi dokázala tehdy dát při tantrické masáži nikdy nezapomenu, byl to tak rozhodující mezník, který mi otočil život. Vlastně mě to znovu nasměrovalo zpátky do života tou nejlepší možnou formou v době, kdy už jsem rezignoval, vyhořel a považoval se za příliš starého na štěstí.
  A tak jak jsem Ti děkoval tehdy při odchodu z celého srdce, tak to cítím stále úplně stejně, patří Ti obrovský dík za mé znovuzrození. Vděčnost slovy neobsáhnu.

  Přeji Ti, ať máš krásný život a mnoho stejně nadšených a vděčných klientů.
  Mirek (Turnov)

 • Dovolím si také okomentovat tento nevšední zážitek. Jedním slovem nádhera. Byla a je to pokračující levitace v mojí mysli. Za to patří dík paní Ivě. Slovy si tyhle okamžiky moc popsat nedají. To se musí prožít.
  Ještě jednou díky Ivo za krásný zážitek, Zdenda

 • Ahojte,
  děkuji za prožitý zážitek ve Vašem studiu , který byl za hranicemi všedních dnů. Děkuji Janě za osobní přístup při dojednávání termínu a následné starostlivosti, zda jsem byl spokojen s prožitkem z masáže.
  Děkuji moc masérce Ivě za vlídný, laskavý lidský přístup a trpělivost.
  Děkuji moc své ženě, že měla odvahu a důvěru mi splnit to, co jsem toužil zažít a věnovala mi tantrickou masáž jako dárek. Ztotožňuji se se vším, co je napsáno v ostatních recenzích, popsat svoje pocity by bylo nadlouho a stejně bych zopakoval to, co je již v referencích napsáno .
  Takže až budu chtít uletět do vesmíru, tak nepojedu na Floridu do NASA, ale k Vám do studia!!!!!!!!!!
  Moc Vám fandím, děláte to dobře a přeji Vám jen to dobré!!!!!

 • Tantrickou masáž v tomto studiu jsem si přála. Když jsem pak dostala k narozeninám od manžela dárkový poukaz hned na tříhodinovou masáž, přece jen jsem zapochybovala, jestli jsem schopná se opravdu ve svém věku uvolnit zcela nahá a užít si takto intimní masáž.
  Obavy i rozpaky ze mě opadly velmi rychle, už při rozhovoru před masáží jsem věděla, že to půjde. Jana má krásnou jemnou energii, nejenom že se mi s ní hezky povídalo, u masáže se to projevilo nejvíc. Poprve v životě se mi stalo, že mě při masáži nijak nerušila přítomnost masírující osoby, naopak její přítomnost mi pomáhala úplně se oddat prožitku.
  Takže jsem si užila na maximum svůj nejlepší dárek, některé části masáže mě překvapily, vlastně spíš mé vlastní reakce mě překvapily. Směsi pocitů, blaho, extáze i slzy, silný zážitek se vším všudy. Cítím se překrásně a chce se mi rozdávat svým nejbližším.
  Jani, mnohokrát děkuji. Pokud se mě manžel zeptá při další možnosti, co si přeji za dárek, mám jasno na několik let dopředu..

 • Vše výborné, děkuji. Moc jsem si to užil, zrelaxoval a dobil baterky po náročném období. Šel jsem na doporučení kamaráda a dávám mu za pravdu. Skvělé.

 • Ahoj Jani,
  několikrát denně v těle cítím takové brnění, jako při terapii. Stále pluji v té atmosféře, vrací se mi to. Na jedné straně příjemná únava, zároveň jsem myšlenkami v sobě, na zemi, v pokoře, ve skromnosti, s otevřeným srdcem, ve víře, že má vše svůj čas, věřím, že i ta partnerka přijde.
  Pak je víc okamžiků, kdy cítím v sobě živočišnou energii a sílu jako nikdy předtím.
  No a od úterka mám i lepší spánek 🙂
  Jiří

 • Rád bych touto cestou ještě jednou poděkoval Janě za mimořádně silný zážitek.
  Když to vezmu od začátku, jako většina chlapů i já se rád schovávám za své úspěchy a nerad odkrývám neúspěchy a zklamání. V posledních letech pracuji hodně na vztahu „já a ženy“ různým způsobem.
  U Jany jsem prošel emočním detoxem a teď s několikadenním odstupem mohu tento zážitek nazvat velikým osbobozením. Když to zhrnu do toho, co bylo pro mě překročením vnitřních nastavení, tak po mnoha letech jsem si znovu dovolil být zranitelný. To doslova. A poprvé v životě jsem vlivem celého procesu a Janiny mimořádné empatie nebyl v tomto otevřeném stavu znovu zraněn. Právě naopak, cítil jsem maximální podporu. Je to pro mě pocit, jako kdyby se rány, které jsem roky skrýval, začaly hojit. Našel jsem v sobě velkou sílu, stále ještě jsem jí nabitý.
  Popis celého mého pětihodinového procesu u Jany by byl na hodiny, i když by určitě stál za to. Aspoň tedy ještě jeden další silný postřeh, který považuji za velmi mocný: když jsem dokázal naplno prožívat a přijmout vlastní bolest v náročných částech masáže, následující příjemné fáze mi dávaly vždy o to větší pocity štěstí jak na těle tak uvnitř. Smíření, uvolnění, štěstí, obrovská energie. Byl jsem spojený s vlastním tělem se vší jeho bolestí i se všemi jeho slastmi. Jako kdybych poprve skutečně a přímo poznal sám sebe, ačkoli se jinak znám už přes čtyřicet let. Čím víc se mi dařilo přijmout bolesti, o kterých vím dávno i o kterých jsem nevěděl, tím víc se mi tělo odměnilo prožitky, které přesáhly všechno, co jsem doposud znal.
  Janě děkuji z celého srdce, už její osobnost při rozhovoru na mě působila jako balzám, natož její naladění na mě při samotném procesu. Kromě toho, že jsem jí naprosto věřil, jsem zaznamenal v její podpoře to samé. Tedy, že ona věří ve mě, že to dám jak nejlíp v tu chvíli umím. A fakt mám pocit, že ze mě velice jemným vedením a citem dostala maximum. Vlastně jsem si intenzitu mohl do jisté míry řídit sám, mohl jsem to odfláknout, ale její přístup ve mě vybudil odhodlání jít do toho naplno a věřit tomu, co se děje. A jsem za to neuvěřitelně vděčný.
  Tom

 • Jano, k čtvrteční tantric.terapii…. vytrhla jsi mne z mého lety prověřeného řádu, který jsem (nemaje srovnání) považoval za funkční, rozbila jsi mantinely udržující mne v bezpečném pocitu kontroly nad děním, rozebrala jsi mne na atomy, ne-li na jejich částice a s úsměvem řekla „neboj, ono si to sedne a porovná, věř mi…“
  A mně nyní nezbývá, než Ti z celého srdce upřímně poděkovat, poněvadž….třeba zrovna nyní….krom toho, že už hodinu tvořím těchto pár řádků…užívám si to a….prostě se směju. Z hloubky sebe se směju. Není zjevná příčina. Doslova se chechtám. Čistá hlava, vlastně se nic neděje a přece všechno. Cítím se prázdný a naplněný zároveň. Nedá se srovnat s žádným jiným zážitkem, vskutku neporovnatelné… nezařaditelné. Cítím se…požehnaný.
  Máš v sobě něco fascinujícího, cosi přírodního, křehkého a zároveň silného. Už při prvních dotecích mě napadlo „pozor, tohle mě nějak poznamená…tohle ve mně zůstane“, a zároveň jsem si nepřál nic jiného, než…aby mě to poznamenalo, aby to ve mně zůstalo..
  Těsím se na vše, co mi život bude přinášet… je to zvláštní. S vědomím, že tohle v sobě mám. Tento stav, tichou mysl a smích odnikud…
  Milan

 • Děkuji Janě, že mne znovu otevřela tantrické cestě, na kterou jsem se před mnoha léty dal, a která se za mnou pomalu uzavírala. V harmonickém prostředí její ruce ve mne probudily duševní a sexuální sílu.
  Ten den byl pro mne návratem ke klidu, úsměvu a štěstí. Síla masáže se přenesla i do dalších dní, kdy jsem se stal znovu otevřený ke všemu a s lehkostí zvládal dosud nezvládnutelné. Jsem rád, že v Olomouci taková masérka je, a že přispívá k tomu, aby lidé od ní odcházeli nabití pozitivní energií, kterou dál rozdávají svému okolí.
  Dík mooooc.

 • Ahoj Jani,
  moc děkuji za nepopsatelný zážitek. Konečně to vyšlo a měl jsem tu čest Tě poznat, po roce pokusů nalézt společný termín.
  Bylo to naprosto skvělé, celé od A do Z, od podání ruky na zažátku, až po objemutí na rozloučenou.
  Cítím se ještě stále něčím nabitý, je to stav, jako když se něco mimořádného podaří a prostě víš, že jsi v životě správně. A na té vlně teď už několik dnů jedu.
  Jestli někdo tantrickou masáž opravdu umí, tak jsi to Ty.
  Už teď vymýšlím, jak to udělat, abych se za Tebou dostal znovu, snad to nebude trvat zase rok.
  Už teď se těším.
  Měj se krásně.
  Standa

 • Zdravím příznivce tantry, u Jany jsem absolvoval emoční detox. Původně jsem chtěl jen zkusit nějakou opravdovou tantra masáž, ale po zjištění, že čekací doba na volný termín je několik týdnů, jsem se rozhodl jít do toho rovnou ve velkém. Naplánoval jsem si v práci dovolenou a zvolil jsem tuhle variantu. Beztak jsem to měl jednou v plánu. Byl to úplně jiný level, než jsem dosud znal, nesrovnatelný. Pochopil jsem, proč má Jana tak plno. Vyhovovalo mi, že se tady cíleně uvolňovalo, byl jsem svědkem toho, jak bolest odchází. Prožil jsem mnoho stavů, ať už fyzicky nebo mentálně, které jsem dosud neznal. Bezmezně oceňuji Janinu empatii, často jsem nechápal, jak ví, co prožívám. Ve chvílích, kdy jsem byl nějakou reakcí svého těla zaskočen, v ten moment mě ihned navedla dál nebo udělala nějaké milé gesto, které mě ubezpečilo, že nemusím nic kontrolovat. Nikdy jsem se takto neuvolnil, nikdy jsem se takto blaze necítil, nikdy jsem se nikomu takto neotevřel. Nevěřil bych, že jsem schopen prožít to, co jsem v závěru masáže prožíval, a to jsem si myslel, že své tělo dobře znám.
  Kromě toho jsem měl určitou chvíli, nemohu říct, jak dlouhou, nepopsatelný vnitřní pocit, že vše je dokonalé. Hudba, která hrála, byla naprosto dokonalá, dotek byl naprosto dokonalý, teplo těla, které se mě dotýkalo, bylo dokonalé. V jeden moment se hudba změnila a já bych přísahal, že to bylo právě tak, jak jsem zrovna potřeboval. Nebyl to jen stav, kdy je vám fajn, byl to stav úžasu nad tím, jak úplně vše kolem i ve vás je fajn. Chtělo se mi smát a tekly mi slzy. Hlavou mi blesklo, kdo tohle řídí? Možná to zní bláznivě. Popisovat mi to někdo jiný, pravděpodobně bych nevěděl, o čem mluví. Bylo mi vysvětleno, že je to tak vždy, když nastane úplná harmonie uvnitř člověka, bude vnímat úplnou harmonii i všude kolem. I kdyby se dělo v tu chvíli cokoliv, zapadne to do té dokonalosti. Od té doby (2 týdny) o tom stále přemýšlím. Když jsem šel z masáže domů, stále to částečně trvalo, fantastický mi připadal sníh, co padal, i lidi, co jsem potkával, smál jsem se a dal jsem se do hovoru s prodavačkou v obchodě, kam jsem si šel koupit večeři. Normálně bych to nikdy neudělal, byl jsem překvapen sám sebou.
  Nyní pozoruji, že zmizela veliká část stresu, který se mi přenášel z náročné práce do osobního života. Cítím se výborně a chce se mi zkoumat dál onen potenciál, který jsem zachytil a nedá mi se k němu nevracet.
  Děkuji za to, že jsem to sem alespoň v malém náznaku mohl anonymně sdělit, jinak se mezi svými bojím, že bych byl nepochopen :). Děkuji Janě za neuvěřitelný zážitek, za přítomnost a cit, co jsem po celou dobu cítil. Napadá mě, že to musí být náročné, strávil jsem tam v podstatě celé odpoledne. A taky za vyjímečně empatickou podporu jít mnohem hloubš, než bych normálně šel.
  Určitě si to přijdu zopakovat.
  Namasté

 • Ahoj Jani!
  Je to měsíc a nějaké drobné, co jsem byla u Tebe… Dostala jsem to dárkem od manžela, kdy jsem byla ze setkání strašně nervózní… ale strašně moc jsem se těšila… to, co jsem poznala, mi změnilo hodně život. Vnímání doteků, lásky, něhy… Jsem moc šťastná, že jsem Tě poznala jako naprosto úžasného člověka, který by měl mít pozlacené ruce… Ještě jednou díky moc za naprosto perfektní zážitek a otevření nejen očí… Díky moc za to, Jani

 • Ahoj Jano,
  nedá mi to, abych se nevrátil k naší včerejší podvečerní seanci.
  Přesvědčila jsi mne, že tantrická masáž není pouhou oblíbenou módní kratochvílí,
  neboť poprvé ve svém životě jsem opravdu zažíl něco tak silného, tak jedinečného.
  Díky za to. Budu se vracet.
  Zdenek

 • Tantrická masáž v podání této úžasné bytosti………Luxusně famozní. Jani, mockrát děkuji.

 • Dobrý den Jano, moc bych Vám chtěla poděkovat za masáž, kterou jste prováděla minulý týden ve středu mému manželovi Michalovi. Byl naprosto unešený a nadšený Vámi samotnou a Vaší prací. Vše mi popisoval a opravdu mohu říct, že jsem za to strašně ráda, jelikož alespoň na chvíli „vypnul“ a odreagoval se. Sám řekl, že je fajn někdy takovýto odpočinek a zážitek zároveň, a že se za Vámi zase vrátí.
  I já, až nebudu mít bříško, tak bych za Vámi velmi ráda zavítala, odpočinula si a načerpala něco nového :). Ještě jednou velice děkuji.

 • Milá Jani, mnohokrát děkuji za opravdu nevšední zážitek. Na tantra masáž jsem šel se smíšenými pocity, možná i trochu se strachem co mě čeká. Prostředí u Tebe je klidné a ty jsi ve mě od prvního okamžiku vzbudila pocit důvěry a lidské blízkosti.Masáž mě velice překvapila. Pro mě vždy dotyky byly velmi důležíté, ale nečekal jsem, jak mohou i opravdu jemné a něžné dotyky být tak intenzivní a plné vzrušení i klidu. Byl jsem u Tebe před pěti dny a stále se cítím v pohodě, klidu a tak nějak nad věcí. Mám pocit, že svou ženu musím pohladit vždy když je v mé blízkosti, protože najednou cítím, že je to strašně důležité. To co dáváš druhým lidem je něco moc krásného a alespoň u mě je to pocit lidského štestí. Cítím se šťastný. Myslím si, že jsi krásná a láskyplná žena, člověk, který cizímu člověku dokáže dát mnoho krásného ze sebe. Cítím se díky tobě naprosto dokonale. Určitě se na masáže k tobě vrátím, snad i se ženou. Měj se krásně a užívej si života, děkuji Petr

 • Ahoj Jani, chci Ti poděkovat za nádhernou tantra masáž.Došlo u mne k obnovení sil a je mi výborně.Martas9

 • Rád bych poděkoval za sebe a nyní taky za svou přítelkyni, které jsem dal tantrickou masáž dárkem. Trochu jsem se bál, jak bude reagovat, ale z masáže se vrátila nadšená a tak nějak hezčí! Sám chodím k Janě na tantru už víc než rok, stále znovu jsem mile překvapen, rozhodně ví, co dělá. Krásný člověk, krásná energie. Jemnost a přitom maximálně intenzivní zážitek.

 • Milá Jani, před dvěma dny jsem byl u Tebe na masáži a ještě stále se nacházím ve stavu ticha a naplnění navzdory vrcholícímu vánočnímu shonu. Jsem v úžasu z toho, kolik citu může člověk dát vlastně neznámému člověku. Mám pocit,že dáváš hrozně moc. Chvílemi jsem se cítil jako dítě v bezpečí u mámy, chvílemi jako ten nej..chlap pod sluncem, kolem kterého se všechno točí :). Más v sobě něco ohromně důvěryhodného, jemného a pevného zároveň, při masáži se mi zdálo, že to mám někde i já. Moc rád bych to natrvalo našel sám v sobě. Tahle masáž byla nejlepším vánočním dárkem, který jsem si mohl díky Tobě dát.
  S obdivem a úctou Josef

 • Nevědel jsem do čeho jdu, ale představte si, že jste po náročné bitvě, která vám tak trošku nevyšla (tak jak to v životě bývá), s takovou úctou a láskyplnou péčí, kterou Jana umocňuje svými dokonalými doteky, jsem se ještě nesetkal. Dala mi pocit samuraje, který v té chvíli dokáže úplně všechno, život je paráda a děkuju za tu energii.

 • Byl jsem u Jany naTantra masáži .Fantastický relaxační zážitek .Určitě přijdu ještě. Ještě jednou DÍKY

 • Na tantrickou masáž k Janě jsem šel již po několika zkušenostech s tantramasážemi u nás i v zahraničí. Musím přiznat, že přestože jsem čekal hodně, byl zážitek u ní nad rámec očekávání i dosavadních zkušeností. Velká hloubka, velice příjemné ruce a obrovský dar doteku. Překvapil mě zvláštně přirozený, milý přístup, na každou otázku jsem dostal zcela samozřejmou, profesionální a lidskou odpověď. Dověděl jsem se, co mi doposud nikde neřekli o tom, jak pracovat se svým tělem. Samotná masáž mě fascinovala něčím, pro co zatím nemám slova. Co dodat – velký obdiv a dík, Jani. Určitě přijdu zas.

 • Ahoj Jani, chtěl bych Ti touto cestou ještě jednou poděkovat za krásný, úžasný a nevšední zážitek. Byla to ta nej, nej, nejlepší tantra co jsem zatím absolvoval. Všem lidem co potřebují relax a tak zvaně jim „hrabe“ vřele doporučuji.

 • Po masáži odcházím vždy „znovuzrozená“. Nejen fyzicky, ale i psychicky. Jano, děkuji Vám za profesionální, laskavý a osobitý přístup. Nové prostory jsou nádherné a velmi příjemné. Ať i Vám život nese tolik radosti, kolik Vy dáváte svým klientům.

 • Nejpříjemnější den v mém životě (věk 33let), doporučuji všem v tomto nečase a špatné době. Nebudu přehánět, když to přirovnám \“cestě do Vesmíru\“ Janě touto cestou ještě jednou děkuji za to, že si na mě udělala čas a přirozený (profesionální) přístup. Svět se mi otočil o 180 stupňů. Díky:)

 • Začalo to tak, že jsem se rozhodla koupit tantra masáž pro svého partnera k narozeninám. Nejdřív jsem se ale rozhodla masáž vyzkoušet sama. Nebyla to úplně první tantra masáž v mém životě, ale první tantra masáž od ženy. Byla jsem naprosto nadšená, myslím, že toto by měla zažít každá ženská. Každá část těla byla stejně důležitá, já celá jsem byla důležitá a všechno, co jsem zrovna cítila. Asi nikdo se mi takto nikdy nevěnoval, snad proto jsem i poměrně rychle překousla, když mi pak i partner po návratu z masáže v euforii sdělil, že to byl jeho nejhezčí zážitek! A to jsem docela žárlivá! Dlouho jsme si pak povídali. Ano, je to jiné než doteky s partnerem navzájem. Není tam to čistě sexuální, není tam napětí nebo snaha, jak to cítím v partnerském životě. Ani touha, ani pocit nějaké potřeby, přesto nebo proto je prožitek hodně hluboký, úplně se rozplýváte,chvílemi mě to až dojímalo. Masérka je vážně fajn, přirozená, hezká, jemná. Měla jsem z ní příjemný pocit, jakoby v bezpečí. Vůbec mi nepřipadlo divné, že se mě dotýká žena. Takto citlivý dotek jsem od muže nezažila. Už jsme byli na masáži já i partner dvakrát. Výsledek je ten, že se mezi mnou a partnerem (nejen)sex hodně změnil, partner si uvědomil, že to jde i jinak,cesta může být více nežli cíl. A já se už nebojím říci si, co bych chtěla. Je pro mě už samozřejmé vnímat své tělo a vyhovět svým pocitům. Ve výsledku se i můj partner cítí mnohem lépe. Na závěr naše opravdu upřímné: Děkujeme, Jani.

 • Palec nahoru dávám na 100% tantrické masáži, kterou jsem u Jany absolvoval, a překvapil sám sebe. Považuju se za dost vážného člověka, zažil jsem už mnohé, dávno mi není dvacet. Mám rád věci pod kontrolou, jsem emočně a co se týče prožitků poměrně chladný. Tedy, doteď jsem si to myslel! Při masáži jsem se ale úplně ztratil v čase a v pocitech. Nevím, jak to dokázala. Bezprostředně po masáži jsem se začal hlasitě a nekontrolovatelně smát, bylo to fantastické a ani mi to nepřipadlo divné, smál jsem se ještě, když jsem šel po ulici. Bylo mi to fuk, všechno jsem viděl nějak lehce, cítil jsem radost. Stav zvláštní euforie trval ještě tak tři dny, kdy se mi zdálo, že je v pořádku i to, s čím jsem doposud bojoval. Troufám si říct, že to byl jeden z nejlepších zážitků v mém životě. Tenhle stav bych chěl rozhodně zažít znovu. Děkuji.

 • Tak jsem s ostychem vyzkoušel Tantra masáž a byl jsem velice mile překvapen příjemným prostředím a velice příjemnou profesionální masérkou. Prostě vřele doporučuji i těm co neví, jestli by do toho měli jít. Nebojte se ničeho je to SUPER a Janička je JEDNIČKA. (Asi se objednám znovu):)

 • Pánové, tak nádhernou, uvolňující a smyslnou masáž, jako je tantrická, jsem dosud nezažil. Jani děkuji

 • Masérce Janičce bych rád poděkoval za masáž. Byl to pro mě nevšední zážitek, jiný svět, vnímavý dotek, zvláštní přirozenost. Setkání s krásou.

 • Dobrý den Jani, chtěla bych Vám moc poděkovat, za včerejší RUŠ terapii, bylo to opravdu úžasné a osvobozující. Nenapadlo by mě, co se můžu dozvědět souvislostí, které bych si vlastně vůbec nespojila. Moc mi to dalo. Navíc musím říct, že jste velice příjemná, sympatická a vyzařuje z Vás takový klid a harmonie, že jsem se u Vás citila velice příjemně. Cestou domů jsem zjistila, že jsem si u Vás zapomněla poznámky, co jste psala, ale říkám si, že to nevadí, sama jste říkala, přečíst a vyhodit, neuchovávat a jak se znám, tak bych se k nim určitě vracela, takže možná dobře, že je nemám, protože to důležité mám v hlavě 🙂 Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji Vám do nového roku štěstí, zdraví, lásku a ať se Vám všechno daří 🙂

 • Děkuji, Jano, za skvělé masáže, za úžasně normální lidský přístup i za schopnost a ochotu naslouchat. Moc Vám fandím.

 • Vyjádření Davida k tantrické masaži nemuže být vystižněší,v prostoru cítím čas okamžiku,nebudem moc chválit Davide,neboť by se na nás nedostávalo. Jinak vážně moc dobrý se vším.Díky Jano.

 • Chtěl bych moc poděkovat za včerejší tantra masáž, bylo to úžasné a předčilo mé očekávání, které jsem od tantrických masáží měl. Cítím se doposud velmi skvěle. Děkuji i za atmosféru důvěry a možnost se vypovídat s tím, co jsem doposud nebyl schopen nikomu říct. Díky za to.