Reference

 

Pokud jste byli spokojeni s naší tantra masáží, na této stránce nám o tom můžete napsat. Formulář pro vložení reference naleznete dole na stránce.

Vyplněním a odesláním vašeho komentáře souhlasíte s tím, že bude spolu s komentářem na našem webu zveřejněno i vaše jméno v takové podobě, v jaké ho sdělíte níže ve formuláři.
Váš email zveřejněn nebude, pokud jej sdělíte, použiji jej pouze k tomu, abych vám jménem firmy poděkovala za referenci, následně bude váš email smazán z naší databáze.

Jana Schoberová

Informace o ochraně osobních údajů

53 Responses to Reference

 • Nevím jak začít, jelikož se mi těžko hledají slova, co by výstižně a obsažně popsala, co jsem prožil během tvoji virtuózní tantra masáže. V dnešním hektickém světě se u tebe dá na chvíli zastavit čas a prožít sebe sama v prostoru naplněném fyzickou láskou a pozitivní energií. Na tyto zážitky a setkání se nezapomíná. Přijel jsem, ale už neodjel. Odjel někdo jiný, sám sebe poznaný.
  Tvoje práce není prací v pravé slova smyslu, ale poslání, vždyť vnášet do lidských srdcí klid, lásku a pohodu je to nejkrásnější, můžeš li. Jako bych viděl BÍLÝ Dům uprostřed šedi dnů.
  Ještě jednou z celého srdce
  Děkuji

 • Milá Jani,
  nemohl jsem nový rok začít lépe než návštěvou u Tebe! To, co jsem u Tebe zažil, bych nenazval masáží ani terapií, ale zcela dokonalým uměleckým dílem vytvořeným pro mě přesně na míru.
  I když jsem nikdy neměl dlouhodoběji pocit, že se mi v mých vztazích napříč životem něčeho nedostává, domnívám se, že po tom, co jsem u Tebe zažil, chci ve svém vztahu prožívat i dávat víc. Uvědomil jsem si najednou, že nikdo pro mě nikdy nevytvořil takovou atmosféru, nikdy jsem se necítil takto přijatý a v neposlední řadě… mého lingamu se nikdy nikdo tak dlouho a hlavně TAKHLE nedotýkal. Prožil jsem úplně nové pocity, o kterých jsem neměl tušení, stále ještě chvílemi cítím vibrace v některých částech těla a chvílemi i tu nepopsatelnou levitaci v hlavě. Vlastně mám o čem přemýšlet a nějak s tím naložit. Je mi skvěle, to rozhodně!
  Když jsem začal přemýšlet o tom, jestli zkusit tantrickou masáž, byla jsi mi doporučena dvěma na sobě nezávislými lidmi. Ačkoliv jsem původně nechtěl kvůli masáži nějak dál dojíždět, poté co jsem otevřel Tvé stránky, viděl Tě a začetl se, věděl jsem v té chvíli stoprocentně, že dojedu rád. Už z Tvého webu na mě dýchla ta atmosféra. Když jsem pak konečně stál ve Tvých dveřích a díval se Ti do očí naživo, nejen přes fotografie na webu, cítil jsem, že jsem správně. A pak ještě jednou a ještě silněji, když jsem stál naproti Tobě při rituálu téměř nahý, srdce mi tlouklo tak, že to muselo být určitě i slyšet. Ty jsi mě objala zezadu a na můj hrudník položila svou dlaň. V tu vteřinu ten tlukot ustal, bylo to fascinující a já jsem si byl znovu tak jistý, že jsem tu správně. Úplně uklidněný. Pak už jsem se s klidným srdcem oddal všemu, co přicházelo.
  Jsi nejpozitivnější člověk, jakého jsem kdy potkal. Dokážeš vytvořit takovou míru blízkosti a intimity, o které jsem si vždycky myslel, že spoutává, ale v Tvém podání jsem se nikdy necítil svobodněji, bezpečněji a svůj. Když jsem odcházel a vyšel ven do reality, cítil jsem se naprosto volný, lehký, osvobozený od navyklých předsudků a měl jsem pocit, že mám všechny rád včetně těch, co mi nedali přednost na křižovatce nebo mě nepustili odbočit do jiného pruhu cestou domů. Ta Tvoje laskavost a pochopení mě nakazila aspoň na chvíli. Přál bych si, ať mi to vydrží stále, mnohem lépe se tak žije. Láska k bližnímu, asi.
  Děkuji. Mnohokrát znovu děkuji.
  PS:
  Přijedu velmi rád zas i když ty čekací doby na termín jsou tak nekonečně dlouhé. Chtěl jsem napsat, že je to jediné negativum, ale ono je to vlastně pozitivní, ukazuje to opět na Tvé kvality.
  Přeji Ti ještě jednou přešťastný rok a stále rozzářené oči.
  Tomáš

 • Ahoj Jani,
  otevřela jsi mi další dveře do mého nitra. Byla jsi průvodkyní v oblastech, jaké dobře znáš a já Ti za ně děkuji. Vím, že je chci poznávat.

  Měl jsem ve tvé blízkosti pocit, že ti mohu cokoliv říct. A to i velmi osobní a niterné pocity, které s nikým moc nesdílím. Tvé přijetí, naslouchání, mi dodávalo krok za krokem odvahu otevřít se Ti čím dál víc.

  Jsem vděčný, že to, co sdílím pouze s partnerkou nebo se sebou, svou sexualitu, jsem mohl přinést k Tobě, abych poznal, kam mohu v životě jít a co mohu objevovat. Jsi jako dávná bytost minulosti, co mě zná, co mě očekávala a já si měl rozpomenout, že skrz Tebe mnoho lépe poznám sebe. Nakonec, všichni jsme velmi pravděpodobně JEDNO.

  Úvodní rituál byl pro mě oslavou a opravdovou úctou k muži, jakou jsem ještě nikdy nepoznal. Každý Tvůj dotek a lehký Tvůj pohyb byl magický a neskonale božský. Pomalu jsem se sladil s prostorem, s tvým dechem, tvou vůní, tvou osobností a tím vším kolem, co jsem dokázal vnímat.

  V první části masáže jsem se snažil uvolňovat a cítil jsem, jak mě vedeš, aby mé tělo bylo lehké a mé vědomí pouze plulo v místech, do kterých si zaměřovala svou pozornost. Při prvním doteku v okolí mého mužství projela ve mně vlna euforie a já si vychutnával každý tvůj dotek, bez očekávání, pouze jsem přijímal to, co přicházelo. Cítit Tvé nahé tělo na mně bylo naprosto dokonalé. Bylo to tak vzrušující a zároveň tolik relaxující, že nemohu stále najít ty správná slova.

  V leže na zádech jsem vnímal, jak ve mně projíždí energie až do konečků prstů. Měl jsem pocit levitace a já cítil, jak uvnitř vibruji. Když jsem položil nohy na tvé a rukama se dotýkal tvých stehen, měl jsem pocit, že splýváme v jednu bytost. Dvakrát moje vědomí uniklo jinam, kde bylo naprosté prázdno. Ne pustina. Rozplynul jsem se ve světle a ucítil klid, lásku. Chvílemi jsem cítil příliv obrovské energie a pozvolný odliv. Připadal jsem si jak oceán a ty jsi byla větrem, který usměrňoval a řídil tu sílu každé vlny. Stále nemohu najít vhodná slova, protože to bylo tak nové a intenzivní, zázračné a tolik vzrušující.

  Toužím potom, abych se tantru učil a nasál ji do sebe víc a víc. Jsem okouzlen. Je mi krásně.

  Ke konci jsi mě vedla k výšinám, kam docházím těsně před explozí. Byla jsi úžasná a věděla jsi, jak krotit tu sílu a posílat ji do částí mého těla, kde se rozpínala, pulzovala a pomalu doznívala. Cítil jsem sebe, tebe a něco, co je kosmické, mystické. To místo bylo nebem.

  Ukázala jsi mi svět, jaký toužím poznávat. Sám jsem se učil Tao masáž a věnoval ji mnohým ženám. Tantra mě po těch hodinách u Tebe natolik pohltila, že musím na ni stále myslet.
  Jsi pro mě přítelkyní, kterou jsem dlouho neviděl. Inspirací a múzou, co mě učí, jak milovat sebe, svou partnerku, dítě a vše okolo, všechny.

  S úctou k Tobě a přátelským objetím
  Michal

 • Ahoj Janka,
  ďakujem zo srdca za masáž aj za celý ten čas, ktorý som u teba prežila, si skvelá. Budem ťa odporúčať, kde môžem, aj keď viem, že klientov máš veľa, ale ľudia by mali zažiť práve takúto masáž, kde je dôvera aj patričná hĺbka.
  Bol to pre mňa naozaj silný uvoľňujúci zážitok, keď som sa dokázala otvoriť a plne precítiť to vnútorné súznenie žien, aj mi začali slzy tiecť vďačnosťou.
  Ďakujem za to ešte raz.

  Bolo to jednoducho božské, aj to rozprávanie, kľud, no a každý dotyk, ako ma postupne rozohrával..

 • Ahoj Jani,
  nechal jsem si trochu odstup, abych vše řádně vstřebal. Dovol, abych Ti touto cestou ještě jednou poděkoval za úžasný zážitek a perfektní dobití pomyslných baterek. Tvůj přístup k terapii je naprosto skvělý a až přijdou podzimní dny, tak se budu snažit najít čas, abych Tě mohl opět navštívit. Mohu zcela upřímně říci, že cesta za Tebou do Olomouce se určitě vyplatí a relaxace u Tebe je diametrálně odlišná od zážitku, který jsem již před tím měl jinde.
  Ještě jednou moc děkuji a přeji Ti, aby Tě Tvá práce stále tak bavila a zůstala si neustále tak chápavou a empatickou bytostí.

  Ještě jednou zdraví Jindra

 • Ahoj Jano,

  byl jsem u tebe koncem května na masáži.
  Chci Ti napsat zpětnou vazbu po masáži.

  Bylo to pro mne velmi nové. Vlastně moc nenacházím slov, jak masáž a svůj prožitek při ní popsat. Bylo mi velmi příjemně. Bylo úžasné, když jsi se v průběhu masáže dotýkala mých intimních partií, jen tak trošičku a zlehka. Skvělá souhra jemnosti a dynamiky. Zjistil jsem, jak je celé tělo propojené a jak některé části vnímam intenzivněji, než jiné, některé úplně ploše, jakoby byly od těla samostatně odděleny, zastřeny tmou.

  Vzpomínám si, že masáž lingamu byla pro mě nejintenzivnější, kdy jsem byl nejvíce „v rauši“, v myšlenkách, v tužbách, v euforii. Byl jsem také nejvíce zmatený, nevěda, jestli se zatínat a nebo uvolňovat, celý v napětí a hodně v mysli. Nevěděl jsem, co s tou silou dělat, jak se v ní uvolnit, kam vede. Jsem vděčný za Tvé rady ohledně cyklu vzrušení a uvolnění, při němž skutečně dochází k nádherným prožitkům.

  Masáž prostaty na mne také silně zapůsobila. Zezačátku jsem cítil hlavně stažení a silný tlak. S postupem času ale tlakem probleskovaly momenty vzrušení a příjemných pocitů. Celkově mne tato část masáže přivedla k mému strachu a úzkosti, ale vnímám, že tam nemusí být, že v těch místech je mi i příjemně. Jsem rád, že ses mne dotýkala na místě, které je úplně zapomenuté, přitom tak cenné, intenzivní, živé, plné pocitů, plné mne. Přal bych si prožívat podobné stavy častěji, líbí se mi to.

  Mám pocit, že se ve mně od masáže něco změnilo. Jako bych měl od té doby v sobě takovou špetku hlubokého klidu, nejspíš jsem se sžil/dal do kontaktu s hlubší částí mne a masáž mne hodně vycentrovala. Hned po masáži to bylo velmi znát a zdá se mi, že kus z té hlubší roviny bytí mi zůstal až doteď.

  Mám Tě rád a moc Ti děkuji za lásku a péči, pozornost, kterými bylo celé naše setkání protchnutné, které jsi mi věnovala. Bylo fascinující před Tebou stát a pocítit Tvou lásku, úctu. Bylo vzrušující Tě mít na sobě nahou, pocítit Tvůj dotek. Vážím si toho.

  Děkuji a zase někdy naviděnou,
  Michal

 • Ahoj Jani,

  rád bych ti poděkoval a vysekl velkou poklonu za úterní emoční detox. Dovolil bych si napsat pár slov vystihujících můj stav po masáži.

  Nebudu již zbytečně opakovat to, co jsem říkal bezprostředně po masáži (i když veškerá superlativa si bezpochyby zasloužíš, cítil jsem se opravdu úžasně) a spíše se pokusím shrnout, jaký na mě měla, a vlatně pořád má, masáž vliv.

  Již při zpáteční cestě parkem jsem se musel na chvíli zastavit a sednout si. Dýchal jsem čertsvý vzduch a poslouchal zpěv ptáků, když jsem si najednou uvědomil, že si začínám více všímat detailů (třeba jsem chvíli pozoroval hmyz, pak zase mé oči vyhledaly strom a prohlížel jsem si jednotlivé listy a kůru atd.). A nejen to, najednou jsem vše viděl jakoby v živějších barvách (ten pocit bych přirovnal k tomu, jako kdybych si koupil nové brýle) a to mě fascinovalo. Dříve jsem přírodu vnímal jako celek, ale nyní si všímám i toho, co bylo pro mě dosud „neviditelné“. Kdybych měl použít tvé přirovnání, tak ano, je to jako bych ze sebe odloupl vrstvu slupky.

  Dále bych chtěl zmínit zatuhlá místa a bloky v nich. Jak jsi říkala, že je možné, že mě budou ona místa ještě bolet, pak ano. Zajímavé však je, že mě nebolí všechno najednou, ale pokaždé něco jiného. Při zmíněné cestě domů jsem cítil záda, večer krk a následující ráno hruď.

  Nelze nezmínit ten úžasný stav, kdy mi brnělo celé tělo a já vnímal jak mnou proudí energie. Jak jsi rovněž předvídala, ještě jsem se doma do tohoto stavu dostal. A to dokonce dvakrát. Stačilo jen si lehnout, nevnímat okolí a zhluboka dýchat. Nebylo to sice tak intenzivní, ale i tak to byl skvělý pocit. Hned mě zaplavila vlna radosti a pozitvní energie. Hlavně mi to v jistých věcech otevřelo oči. Ono se mi to velice blbě popisuje. Zkrátka se cítím tak nějak lehčí, uvolněnější, jakokdyby ze mě spadl obrovský kámen, který mě tížil, a tím se mi otevřely nové obzory.

  Tak je to nakonec delší, než jsem chtěl, ale prostě jsem cítil, že je to tak správně. Snad jsem tě tím nijak neotravoval, ale musel jsem se ti svěřit se svými pocity z masáže. Ale věřím, že ti má zpráva vykouzlí úsměv na tváři, tak jako mně vykouzlila úsměv na tváři tvá masáž. Ještě jednou ti děkuji a bude mi potěšením někdy v budoucnu na masáž znovu přijít.

  Ondra

 • Ahoj Jani,

  ještě jednou mockrát děkuji za dnešní krásný zážitek. Je vidět a cítit , že do své práce dáváš i své srdce a duši..

  Ještě teď se vznáším na obláčku a moc si to užívám.

  Ještě jednou děkuji a přeji hezký den.

  Petra

 • Ahoj Jani,
  posílám ještě jednou poděkování za masáž nebo spíš terapii, kterou jsem u Tebe prožila. Cítím, jako kdyby se ve mně přepnula nějaká výhybka a něco je a doufám, že i nadále bude, jinak.
  V mém životě byly vztahy se ženami vždy snad ještě komplikovanější než s muži, počínaje už mojí mámou. V ženském kolektivu jsem nikdy nepoznala upřímné přátelství a podporu. Naopak, od žen a mezi ženami jsem vždycky cítila rivalitu a zášť.
  O to větší pohlazní po duši pro mě bylo Tvoje naladění a laskavost, citlivý dotek a prostě otevřená náruč. Tvým rukám a celé masáži jsem se dokázala oddat mnohem víc, než jsem si při plánování našeho setkání vůbec dokázala představit. Ani nevíš, jak moc jsem překvapila a asi i překonala sebe samu tím nejlepším možným způsobem.
  Uvědomila jsem si díky Tobě a stále si uvědomuji, jak zásadní a léčivé i pro nás ženy je ženské přijetí, a jak vnitřní zraněnost slepě tvoří další zraňování.
  Z celého srdce děkuji za to, že jsi mi dokázala vytvořit tolik bezpečný a láskyplný prostor pro tuto introspekci a pro spojení se s jistou částí sebe, o které jsem ani nevěděla, že ji mám. Navíc způsobem, kdy jsem se cítila zároveň opečovávaná jak malé dítě, kterého se dotýká milující máma a zároveň jako jedna z nás (žen), která si právě uvědomila, že v tom (ženství) vůbec není sama. A že se těším, co dalšího za těmi nově otevřenými dveřmi objevím. Velmi silný prožitek, který se mi stále ještě v určitých intervalech vrací.
  Snad nijak neurazím, když napíši, že jsi opravdu krásná žena a nejen navenek, máš zvláštní zář kolem sebe, kterou nejde přehlédnout, přestože není vidět. A proto jsem si Tě taky pro masáž vybrala :-).

 • Po dlouhé době (asi tři roky) jsem našel časovou skulinu a navštívil jsem studio a musím konstatovat, že tak jako dříve, tak i nyní jsem našel v masáži a popovídáni si opravdu velké zažití, odpočinutí a uvolnění. Děkuji Jani za to, že jsi!!! Ve Tvé přítomnosti se vždy cítím šťasten a jen lituji, že nemohu chodit na sezení s masážemi častěji, což je ovšem moje chyba, že nehledám častěji tu pomyslnou skulinu v čase. Masáž mohu zcela doporučit všem, kteří si chtějí odpočinout, načerpat novou energii a celkově relaxovat. Budete v dobrých rukách milé masérky Jany. Díky za ni, že je!!!

 • Ahoj Jani,

  dal jsem si trošku odstup a pár dní na zpracování toho, co jsem zažil na masáži u Tebe ve čtvrtek odpoledne 🙂 Bezprostřední reakci hned po masáži jsi zažila a prožila se mnou. Určitě musím za to vše poděkovat. Děkuji Ti za to, že chodím najednou po světě a zase se směju. Dokonce mívám nekontrolovatelné výbuchy smíchu. Cítím se tak, jak se chci cítit a tak jak jsem to v sobě vždycky měl už od dítěte a postupně jsem o to tak nějak přicházel. V životě jsem měl okamžiky (zamilovanost), kdy se mi tyhle stavy objevovaly, ale vždycky jsem si myslel, že to je díky těm „druhým“. Tentokrát jsem si to prožil sám ze sebou a viděl jsem v sobě tolik krásných věcí, včetně mého vnitřního dítěte 🙂 Odešel jsem od Tebe s krásnou náladou a tím, že v tomhle chci už zůstat a udržet si to opravdu co nejdéle.
  Jak jsem Ti říkal o smutné náladě a depresích, když si zajdu s kamarády na pivo, tak i toto se proměnilo, že jsem se bavil a měl výbornou náladu. Zhruba po roce 🙂
  Absolutně netuším, jestli jsem měl nějaké fyzické projevy, zvuky, erekci, orgasmus, protože to, co jsem prožíval to opravdu vysoce převyšovalo a prostě jsem si to užil. Konečně chápu, co je to vnitřní dítě (vlastně moje já), co to znamená se mít rád, dělat něco pro sebe 🙂 Vím, že na tom ještě budu muset zapracovat, ale tohle byl hodně velký krok a jsem rád, že mě k tomu „něco“ vyššího dovedlo. Nebo já sám 🙂 Děkuji Ti, že jsem si to mohl prožít a díky tomu se zase vrátit tam, kde chci být. Určitě jsem měl z celé masáže strach, nevěděl jsem do čeho jdu, nevěděl jsem, jestli dokážu na něco nemyslet, vypnout, uvolnit se. A ono to šlo. Vlastně úplně samo 🙂 Úžasný byl pro mě zážitek s tím, když jsi mi držela prsty nad srdcem a já cítil, jak se mi vše rozjasňuje. Jako by jsi vytáhla moje srdce někde celé špinavé, zaprášené ze sklepa, z hromady uhlí na denní světlo a ono se úplně rozzářilo, jako nejčistější křišťál 🙂 To jsou věci, které nezapomenu. To byl tak neskutečný zažitek !!!!
  Manželka sice nejdřív reagovala pozitivně, ale pak to nějak opadlo a o víkendu to bylo spíš v duchu, že nechápe, jak mi taková masáž může pomoci a měla takové podobné řeči, ale pro mě je už snažší se tím nenechat stáhnout a držet si tu svoji krásu v sobě 🙂 Nepouštím si to k sobě 🙂 Říkala jsi, že mít se rád a přijmout se může být klidně cesta na celý život, nebo to může být samotným smyslem naší existence. Jsem rád, že jsem na této cestě a ať bude sebeklikatější, tak se na ní chci držet 🙂 Když použiji metaforu, tak jsem už trochu víc vrávoral a díky Tobě zase stojím pevně na nohou 🙂

  Vím, že tyto stavy jsem si dokázal přivodit sám, protože jsem to prostě chtěl. Tobě opravdu, ze srdce děkuji, že jsi mi pomohla najít cestu, udržet mě na ní a dát návod, jak pokračovat. Děkuji, že jsem nalezl díky Tvé pomoci to, co jsem chtěl najít, protože vím, že to v sobě mám, ale nevěděl jsem jak se k tomu dostat 🙂

  Moc se těším na další setkání 🙂

 • Moje zkušenost s tantrickou masáží je poněkud neobvyklá. Já ji dostala dárkem od přátel, kteří mi k narozeninám dají vždy nějakou masáž, takže jsem se hned těšila a objednala. Jenomže já vůbec nepátrala, co je tantrická masáž!!! Když jsem přišla k Janě a ona mi začala povídat, co že mě to čeká, skoro mi tuhla krev v žilách. Já, celá nahá a ještě intimní masáž? Kdyby na mě Jana nepůsobila sympaticky a tak mile skromně, a taky kdybych nevěděla, že mí kamarádi nejsou typem lidí, co by si ze mě skrz dárek dělali legraci, asi bych odešla. Chvíli jsem nevěděla, co teď s tou situací, já na nic takhle intimního nebyla psychicky připravená a ani nevěděla, jestli bych se někdy připravená cítila.
  Jana si se mnou dlouho povídala, já se postupně zklidnila a přestala se cítit tak nepatřičně, uvědomuji si teď zpětně její velkorysost a empatii. Působila na mě úplně konejšivě, fakt s citem pro můj stav, nabídla mi masáž bez masáže joni a že se uvidí, jestli se budu nahá cítit v pohodě a zvládnu aspoň tohle nebo ne.
  Úvodní rituál bych nádherný, až teď si uvědomuji, že nebýt tou dobou ještě dost nervózní, užila bych si ho mnohem víc. Pak při masáži mě stud a nervozita přešla úplně a za to patří Jani velký dík Tobě, protože Tvé doteky a slova ubezpečování, jestli je u mě vše v pořádku…, to pro mě bylo jak z jiného světa. Dojímavé, spřízněné, léčivé. Tolik péče a něhy jen proto, aby mi bylo hezky a abych se cítila v bezpečí. Přitom to byla moje chyba, že jsem si předem nepřečetla nic o tom, co mě čeká.
  Já nakonec tu masáž joni chtěla! Jednak zvědavost a jednak touha poznat, jaké to bude od ženy, která mě během dvou hodin dokázala tak otevřít a uvolnit a doslova zahrnout láskou. Masáž se nám prodloužila o půl hodiny a kdybych mohla, prodloužím si to jednou tolik.
  Jani, tak jak jsi se mi Ty poklonila v počátečním rituálu, tak bych se teď poklonila já Tobě. Za to jaká jsi, jak jsi mě přijala i přes mé počáteční zděšení, a za to co jsi mi dala. Vždyť jsi mi mohla hned zkraje říct, že můžu jít domů, když tantrickou masáž nechci…
  Jsi mimořádná žena, která toho umí tolik říct dotekem a která umí krásně pohladit i očima.
  Moc děkuji za nádherné odpoledne a tu možnost pobýt chvíli ve Tvé realitě, kde jsou lidi přijati i se svými vrtochy a pochybnostmi. Je mi to skutečně velikánskou inspirací.
  Danča

 • Nádherný, osvěžující a silný zážitek. Děkuji Jani!

 • Milá Jani,
  chtěl bych Ti poděkovat za všechno, co jsem u Tebe v loňském roce prožil jak u masáží, tak u emočního detoxu, který jsem si dal na závěr roku a bylo to opravdu top, co Ti budu povídat, však víš. Myslím, že se Ti podařilo naučit mě pohlížet na své tělo jinak. Moc si vážím trpělivosti a času, který jsi mi vždy věnovala, také toho, že jsi mi poskytla mnoho informací a odpovědí i dodatečně v emailech. Vždycky se mi až několik dnů po masážích objevily otázky a Tvé odpovědi mi velice dávaly smysl, mnoho toho dosedlo a poskládalo se tak, že tomu rozuměla i moje hlava. Je dost věcí, které jsem za tu dobu změnil a přehodnotil. Jakmile vnímám spojení s tělem, opravdu mě to vede dělat věci jinak, víc vnímám, víc si všímám, víc si uvědomuji, co zrovna je a co není důležité.
  O nezapomenutelných okamžicích při Tvých masážích by se daly psát romány, bohužel já slovy příliš nevládnu. Naplnění a jasnost, nebo jak to vyjádřit, které jsem tam prožíval, si ale nesu pořád uvnitř sebe, to mi věř.

  Pokud nebudeš mít nic proti, rád Tě znovu navštívím i letos.
  Měj se hezky a ať se Ti letošní rok obzvlášť vydaří.
  Jan

 • Ahoj Jani,
  stále ještě se cítím být ve stavu, kdy NEMÁM SLOV, přesto bych rád alespoň pár slov napsal.
  Předně jsem nyní moc rád, že jsem si vystál frontu a na termín u Tebe si počkal. Už po pár minutách u Tebe jsem se cítil klidný, atmosféra a přítmí toho pokoje udělala své. A co teprve masáž!
  Já po přečtení Tvých stránek čekal hodně, to se ví. Nyní vím, že jsem dostal to, co jsem nejvíc potřeboval a co bych předem těžko dokázal pojmenovat. Čekal jsem skvěle provedenou masáž, kdy si mé tělo přijde na své a kdy se mi opravdu bude někdo plně věnovat a to jsem samozřejmě dostal. To navíc, co mě ale dostalo ještě víc a čím byly prosyceny celé ty dvě hodiny, to je úcta a cit, s jakým se umíš dotknout tak, že jsem se vůbec necítil být Ti cizí. Dala jsi mi tolik, jako bys mě dobře znala. A možná opravdu znala, proč si myslet že je k tomu potřeba čas. Tvými doteky, očima i hlasem bylo oslovováno něco hluboko ve mě, bylo to velmi silné. Napadlo mě v jednu chvíli, že už vím, co se myslí v kontextu tantrické masáže slovem „posvátné“, na které jsem několikrát na Tvém webu narazil.
  Evidentně jsi stvořená dávat lidem masáž a doteky způsobem, který není běžný a každodenní. Pro mě je to neuvěřitelné, snad je to součástí Tebe nebo nevím, kde na to bereš energii.
  Děkuji za to, že jsem mohl být toho součástí i já.
  Luboš

 • Hezký den všem,
  vy, kteří se rozhodujete, zda jít na masáže u Jany, doporučuji, abyste dlouho neváhali. Masáže miluji a sama i masíruji, ale na tantra masáži jsem byla poprvé a realita naprosto předčila mé představy i rozměr dosavadního vnímání masáží. Jana dává lidem při masáži tolik pozornosti a naprostého přijetí, které si nedokážeme dát mnohdy ani sami sobě nebo svým milovaným. Je k nezaplacení, když někdo dělá svoji práci s takovou láskou a odborností jako Jana. Nemluvě o tom, že se mi věnovala mnohem více času, než který má uvedený.
  Jani, Tobě mnohokrát děkuji a vám, kteří se pro masáž nebo terapii rozhodujete, přeji prožití toho co jsem dnes vnímala já a stále ještě to příjemně vstřebávám. …a věřte, že to slovy jen těžko popsat. Nebo byste snad dokázali popsat, jak chutná kupříkladu zamilovaný polibek někomu, kdo ho nikdy nezažil? 😉

 • Ke zvolení emočního detoxu pudila mě zvědavost. Detox jsem před tím Janiným nezažil, tantrické masáže ano. Jana mě varovala, že se nemám bát a že to může i bolet. Jak zbytečné. Jana má prostě tu moc, že z toho, čemu říká bolest, stává se adekvátní odreagování od příjemných částí procesu a ty příjemné části jsou o to příjemnější. Strach vám vyžene z hlavy tím, jaká je, ač začátečník, neměl jsem možnost se bát. Všechno to je neskutečně akční, vůbec člověk nepostřehne, jak rychle to utíká. To množství citu a schopnosti reagovat na váš stav jsem u žádných tantrických masáží nezažil, kombinace profesionální připravenosti a empatie, která se úplně naučit nedá, je jedinečná. Snažím se od té doby odnaučit hystericky přerývaně vzdychat a naučit tantricky dýchat. Škoda, že zatím nemám odvahu uplatnit to na veřejnosti.

 • Milá Jani,
  to, že jsi mistr doteku, vím už dávno. Každá masáž u Tebe byla doslova koupel v pozornosti, něze, lásce, pocitech štěstí a vlnách vzrušení a blaha. To, co jsem ale zažil u poslední masáže, je pro mě naprosto nové, nevídané.
  Jako vždy jsem se ke konci masáže chvílemi vznášel kdesi v prostoru zcela unešený a naplněný stavem štěstí, však víš. Pak jsi mě dotekem dostala zpět do těla a já vnímal svoji vzrůstající energii zase velmi tělesně, sexuálně. A pak jsem se znovu rozpustil v blaženosti. To celé se zopakovalo několikrát, přičemž poslední „výlet nahoru“ jsem na počátku cítil jako silný začátek orgasmus, ale ta vlna projela se vší silou skrz celé moje tělo, cítil jsem palce na nohou a zároveň jako by se mi zježily vlasy na hlavě, jak elektrický proud slasti. Nevím, jak dlouho to mohlo trvat, ani jak jsem se vlastně u toho projevoval, ztratil jsem se v tom.
  Když to celé ustávalo, uvědomoval jsem si ticho a takový průzračný prostor v sobě, přestože mé tělo se stále ještě třáslo po předchozím zážitku. Byl to opravdu velkolepý stav zcela rozvibrovaného těla a přitom tichého, čistého a trvale štastného nitra, které jsem si uvědomil pod tím.
  Byl to pro mě zážitek dokonalosti, zcela nepopsatelný slovem.
  Děkuji Ti mnohokrát za Tvůj láskyplný doprovod a následnou tichou přítomnost, já cítil, že víš..

 • Moc a moc děkuji Janě za neuvěřitelný proces, kterým mě dokázala během masáže provést. Chci to popsat a chybí slova.
  Je pravda, že jsem už několik tantra masáží absolvovala spolu s manželem v Brně, odkud pocházíme. Myslela jsem si proto, že vím, co je tantrická masáž. Po zkušenosti u Jany ale vím, že jsem nevěděla nic. Nesrovnatelné. Netušila jsem, co vše jde u masáže zažít a kam až mě může dostat. Ze studia od Jany jsem odcházela na podlamujících se nohou a ještě hodinu jsem se pomalu procházela po okolí, abych byla vůbec schopná se soustředit na řízení zpět domů. To není stížnost, to je pochvala :). Příště pojedu vlakem.
  Byl to zážitek neskutečně silný, hluboký, jemný i dojemný, pocit spříznění s člověkem a důvěra, že mohu následovat úplně nové impulsy v mém těle a oddat se jim. Ještě po zbytek dne jsem se celá chvěla a vibrovala a můj vnitřní stav zůstal zvláštně vyladěný doposud. Mám pocit, že obloha je modřejší, tráva zelenější a jaro určitě nikdy nemohlo být krásnější. Takto bych mohla pokračovat i v dalších oblastech, dlouhodobá mírná nespokojenost v mém životě utichla a já si všímám a těším z tolika věcí.
  Jani, DĚKUJI, bylo to nezapomenutelné, myslím a doufám, že na této vlně, na které teď pluji, a ve stavu, ve kterém se nacházím, vydržím ještě hodně dlouho.

 • Měla jsem Emoční detox u Jany a ještě stále cítím dozvuky této jedinečné masáže. Velký přesah má pro mne pocit naprostého a bezvýhradného přijetí, které jsem od Jany vnímala po celou dobu masáže a slíbila si, že takto budu přistupovat sama k sobě 🙂 Rituál odevzdání na začátku přispěl k tomu, že jsem přestala přemýšlet co a jak bude a tím jsem zažívala inteligenci mého těla, jak přesně ví, co dělá… plynutí, odevzání, spočinutí, a mé emoce se projevovaly a bylo to velmi, velmi ulevující… Po celou dobu jsem vnímala, že je Jana plně se mnou, že přesně ví, co se děje, je nablízku a provází mě celým procesem, díky tomu jsem si prožila, že zůstat s bolestí a procítit ji mi pak přináší úlevu, a že se bolest vlastně rozpustí… to bylo super zjištění! Celá masáž pro mě měla velký přínos v uvolnění v těle a zárověň to vše cítím i v psychice a inspiraci do mého osobního života. Jani, děkuji, děkuji, děkuji.

 • Byl jsem zde velmi mile překvapen. Salon jsem pečlivě vybíral, neb mám za sebou různě po republice zážitky dobré i ty horší a tak vím, že v přístupu i provedení masáže bývá diametrální rozdíl.
  Ještě před návštěvou jsem měl několik dotazů adresovaných emailem, odpověď přišla rychle, byla otevřená a konstruktivní, což jsem ocenil. Samotné setkání nezklamalo, prostředí hezky zařízené, útulné a i přes mrazivé počasí za okny bylo v celých prostorách krásně teplo.
  Masáž jsem měl 120min, celkově jsem tu ale pobyl něco málo přes tři hodiny, příjemný rozhovor, dobrý čaj, pohoda. Nikdo nespěchá, nedává vám najevo, že už byste měl jít, důraz je kladen na kvalitu, nikoli kvantitu, což je v dnešní době malý zázrak. Na termín jsem si sice musel počkat, ale rozhodně to stálo za to.
  Přístup při i mimo masáž velmi osobní, pečující a pozorný, toho si vážím nejvíce, už během času před masáží se mi podařilo přepnout ze stresového pracovního režimu, masáž jsem si pak užil jako třešničku na dortu.
  Samotnou techniku masáže hodnotím vysoce nad průměrem, celá masáž byla opravdu pečlivě provedená, nevtíravá příjemná hudba, nemělo to chybu.
  Doporučuji.

 • Ahoj Jani,
  už je to více než 1,5 roku, co jsem u Tebe byl. Nejspíš si mě už nevybavíš, ale pro mě ten den byl v životě zásadním. Jel jsem tehdy k Tobě přes půl republiky, vybral jsem si Tě. Byl jsem tenkrát už prakticky smířený s osudem, že mi život hlavně v poslední desetiletce příliš nevycházel. Smířený s tím, že nic není jak bych chtěl, a že už nemá cenu ani nic měnit, přece jen mi bylo už dost před padesát.
  Síla prožitku Tvé tantrické masáže ve mně otevřela nové dveře a nové cesty a já měl touhu se rozběhnout, vzlétnout. Zároveň jsem si naplno uvědomil, že některé staré dveře bude potřeba definitivně zavřít. Těch několik hodin strávených s Tebou ve mně taky probudilo něco do té doby spícího, a to chuť vzít to všechno znovu do svých rukou, vždyť jsem neměl moc co ztratit. Už ve vlaku zpět domů od Tebe jsem tenkrát plánoval, kde začnu, byl jsem plný nadšení, jako bych byl objevil poklad.

  S tím, jak jsem našel tak zásadní kus svého ztraceného já, jsem našel i odvahu odejít z dávno mrtvého a nefunkčního vztahu, opustil jsem spolu s tím také práci v rodinné firmě, která kromě obživy mi už nedávala žádnou radost dlouho před tím.
  Dnes mám krásný živý vztah s novou partnerkou i zaměstnání, které mě znovu inspiruje a nenechá mě stagnovat.
  To, co jsi mi dokázala tehdy dát při tantrické masáži nikdy nezapomenu, byl to tak rozhodující mezník, který mi otočil život. Vlastně mě to znovu nasměrovalo zpátky do života tou nejlepší možnou formou v době, kdy už jsem rezignoval, vyhořel a považoval se za příliš starého na štěstí.
  A tak jak jsem Ti děkoval tehdy při odchodu z celého srdce, tak to cítím stále úplně stejně, patří Ti obrovský dík za mé znovuzrození. Vděčnost slovy neobsáhnu.

  Přeji Ti, ať máš krásný život a mnoho stejně nadšených a vděčných klientů.
  Mirek (Turnov)

 • Tantrickou masáž v tomto studiu jsem si přála. Když jsem pak dostala k narozeninám od manžela dárkový poukaz hned na tříhodinovou masáž, přece jen jsem zapochybovala, jestli jsem schopná se opravdu ve svém věku uvolnit zcela nahá a užít si takto intimní masáž.
  Obavy i rozpaky ze mě opadly velmi rychle, už při rozhovoru před masáží jsem věděla, že to půjde. Jana má krásnou jemnou energii, nejenom že se mi s ní hezky povídalo, u masáže se to projevilo nejvíc. Poprve v životě se mi stalo, že mě při masáži nijak nerušila přítomnost masírující osoby, naopak její přítomnost mi pomáhala úplně se oddat prožitku.
  Takže jsem si užila na maximum svůj nejlepší dárek, některé části masáže mě překvapily, vlastně spíš mé vlastní reakce mě překvapily. Směsi pocitů, blaho, extáze i slzy, silný zážitek se vším všudy. Cítím se překrásně a chce se mi rozdávat svým nejbližším.
  Jani, mnohokrát děkuji. Pokud se mě manžel zeptá při další možnosti, co si přeji za dárek, mám jasno na několik let dopředu..

 • Vše výborné, děkuji. Moc jsem si to užil, zrelaxoval a dobil baterky po náročném období. Šel jsem na doporučení kamaráda a dávám mu za pravdu. Skvělé.

 • Ahoj Jani,
  několikrát denně v těle cítím takové brnění, jako při terapii. Stále pluji v té atmosféře, vrací se mi to. Na jedné straně příjemná únava, zároveň jsem myšlenkami v sobě, na zemi, v pokoře, ve skromnosti, s otevřeným srdcem, ve víře, že má vše svůj čas, věřím, že i ta partnerka přijde.
  Pak je víc okamžiků, kdy cítím v sobě živočišnou energii a sílu jako nikdy předtím.
  No a od úterka mám i lepší spánek 🙂
  Jiří

 • Rád bych touto cestou ještě jednou poděkoval Janě za mimořádně silný zážitek.
  Když to vezmu od začátku, jako většina chlapů i já se rád schovávám za své úspěchy a nerad odkrývám neúspěchy a zklamání. V posledních letech pracuji hodně na vztahu „já a ženy“ různým způsobem.
  U Jany jsem prošel emočním detoxem a teď s několikadenním odstupem mohu tento zážitek nazvat velikým osbobozením. Když to zhrnu do toho, co bylo pro mě překročením vnitřních nastavení, tak po mnoha letech jsem si znovu dovolil být zranitelný. To doslova. A poprvé v životě jsem vlivem celého procesu a Janiny mimořádné empatie nebyl v tomto otevřeném stavu znovu zraněn. Právě naopak, cítil jsem maximální podporu. Je to pro mě pocit, jako kdyby se rány, které jsem roky skrýval, začaly hojit. Našel jsem v sobě velkou sílu, stále ještě jsem jí nabitý.
  Popis celého mého pětihodinového procesu u Jany by byl na hodiny, i když by určitě stál za to. Aspoň tedy ještě jeden další silný postřeh, který považuji za velmi mocný: když jsem dokázal naplno prožívat a přijmout vlastní bolest v náročných částech masáže, následující příjemné fáze mi dávaly vždy o to větší pocity štěstí jak na těle tak uvnitř. Smíření, uvolnění, štěstí, obrovská energie. Byl jsem spojený s vlastním tělem se vší jeho bolestí i se všemi jeho slastmi. Jako kdybych poprve skutečně a přímo poznal sám sebe, ačkoli se jinak znám už přes čtyřicet let. Čím víc se mi dařilo přijmout bolesti, o kterých vím dávno i o kterých jsem nevěděl, tím víc se mi tělo odměnilo prožitky, které přesáhly všechno, co jsem doposud znal.
  Janě děkuji z celého srdce, už její osobnost při rozhovoru na mě působila jako balzám, natož její naladění na mě při samotném procesu. Kromě toho, že jsem jí naprosto věřil, jsem zaznamenal v její podpoře to samé. Tedy, že ona věří ve mě, že to dám jak nejlíp v tu chvíli umím. A fakt mám pocit, že ze mě velice jemným vedením a citem dostala maximum. Vlastně jsem si intenzitu mohl do jisté míry řídit sám, mohl jsem to odfláknout, ale její přístup ve mě vybudil odhodlání jít do toho naplno a věřit tomu, co se děje. A jsem za to neuvěřitelně vděčný.
  Tom

 • Jano, k čtvrteční tantric.terapii…. vytrhla jsi mne z mého lety prověřeného řádu, který jsem (nemaje srovnání) považoval za funkční, rozbila jsi mantinely udržující mne v bezpečném pocitu kontroly nad děním, rozebrala jsi mne na atomy, ne-li na jejich částice a s úsměvem řekla „neboj, ono si to sedne a porovná, věř mi…“
  A mně nyní nezbývá, než Ti z celého srdce upřímně poděkovat, poněvadž….třeba zrovna nyní….krom toho, že už hodinu tvořím těchto pár řádků…užívám si to a….prostě se směju. Z hloubky sebe se směju. Není zjevná příčina. Doslova se chechtám. Čistá hlava, vlastně se nic neděje a přece všechno. Cítím se prázdný a naplněný zároveň. Nedá se srovnat s žádným jiným zážitkem, vskutku neporovnatelné… nezařaditelné. Cítím se…požehnaný.
  Máš v sobě něco fascinujícího, cosi přírodního, křehkého a zároveň silného. Už při prvních dotecích mě napadlo „pozor, tohle mě nějak poznamená…tohle ve mně zůstane“, a zároveň jsem si nepřál nic jiného, než…aby mě to poznamenalo, aby to ve mně zůstalo..
  Těsím se na vše, co mi život bude přinášet… je to zvláštní. S vědomím, že tohle v sobě mám. Tento stav, tichou mysl a smích odnikud…
  Milan

 • Děkuji Janě, že mne znovu otevřela tantrické cestě, na kterou jsem se před mnoha léty dal, a která se za mnou pomalu uzavírala. V harmonickém prostředí její ruce ve mne probudily duševní a sexuální sílu.
  Ten den byl pro mne návratem ke klidu, úsměvu a štěstí. Síla masáže se přenesla i do dalších dní, kdy jsem se stal znovu otevřený ke všemu a s lehkostí zvládal dosud nezvládnutelné. Jsem rád, že v Olomouci taková masérka je, a že přispívá k tomu, aby lidé od ní odcházeli nabití pozitivní energií, kterou dál rozdávají svému okolí.
  Dík mooooc.

 • Ahoj Jani,
  moc děkuji za nepopsatelný zážitek. Konečně to vyšlo a měl jsem tu čest Tě poznat, po roce pokusů nalézt společný termín.
  Bylo to naprosto skvělé, celé od A do Z, od podání ruky na zažátku, až po objemutí na rozloučenou.
  Cítím se ještě stále něčím nabitý, je to stav, jako když se něco mimořádného podaří a prostě víš, že jsi v životě správně. A na té vlně teď už několik dnů jedu.
  Jestli někdo tantrickou masáž opravdu umí, tak jsi to Ty.
  Už teď vymýšlím, jak to udělat, abych se za Tebou dostal znovu, snad to nebude trvat zase rok.
  Už teď se těším.
  Měj se krásně.
  Standa

 • Zdravím příznivce tantry, u Jany jsem absolvoval emoční detox. Původně jsem chtěl jen zkusit nějakou opravdovou tantra masáž, ale po zjištění, že čekací doba na volný termín je několik týdnů, jsem se rozhodl jít do toho rovnou ve velkém. Naplánoval jsem si v práci dovolenou a zvolil jsem tuhle variantu. Beztak jsem to měl jednou v plánu. Byl to úplně jiný level, než jsem dosud znal, nesrovnatelný. Pochopil jsem, proč má Jana tak plno. Vyhovovalo mi, že se tady cíleně uvolňovalo, byl jsem svědkem toho, jak bolest odchází. Prožil jsem mnoho stavů, ať už fyzicky nebo mentálně, které jsem dosud neznal. Bezmezně oceňuji Janinu empatii, často jsem nechápal, jak ví, co prožívám. Ve chvílích, kdy jsem byl nějakou reakcí svého těla zaskočen, v ten moment mě ihned navedla dál nebo udělala nějaké milé gesto, které mě ubezpečilo, že nemusím nic kontrolovat. Nikdy jsem se takto neuvolnil, nikdy jsem se takto blaze necítil, nikdy jsem se nikomu takto neotevřel. Nevěřil bych, že jsem schopen prožít to, co jsem v závěru masáže prožíval, a to jsem si myslel, že své tělo dobře znám.
  Kromě toho jsem měl určitou chvíli, nemohu říct, jak dlouhou, nepopsatelný vnitřní pocit, že vše je dokonalé. Hudba, která hrála, byla naprosto dokonalá, dotek byl naprosto dokonalý, teplo těla, které se mě dotýkalo, bylo dokonalé. V jeden moment se hudba změnila a já bych přísahal, že to bylo právě tak, jak jsem zrovna potřeboval. Nebyl to jen stav, kdy je vám fajn, byl to stav úžasu nad tím, jak úplně vše kolem i ve vás je fajn. Chtělo se mi smát a tekly mi slzy. Hlavou mi blesklo, kdo tohle řídí? Možná to zní bláznivě. Popisovat mi to někdo jiný, pravděpodobně bych nevěděl, o čem mluví. Bylo mi vysvětleno, že je to tak vždy, když nastane úplná harmonie uvnitř člověka, bude vnímat úplnou harmonii i všude kolem. I kdyby se dělo v tu chvíli cokoliv, zapadne to do té dokonalosti. Od té doby (2 týdny) o tom stále přemýšlím. Když jsem šel z masáže domů, stále to částečně trvalo, fantastický mi připadal sníh, co padal, i lidi, co jsem potkával, smál jsem se a dal jsem se do hovoru s prodavačkou v obchodě, kam jsem si šel koupit večeři. Normálně bych to nikdy neudělal, byl jsem překvapen sám sebou.
  Nyní pozoruji, že zmizela veliká část stresu, který se mi přenášel z náročné práce do osobního života. Cítím se výborně a chce se mi zkoumat dál onen potenciál, který jsem zachytil a nedá mi se k němu nevracet.
  Děkuji za to, že jsem to sem alespoň v malém náznaku mohl anonymně sdělit, jinak se mezi svými bojím, že bych byl nepochopen :). Děkuji Janě za neuvěřitelný zážitek, za přítomnost a cit, co jsem po celou dobu cítil. Napadá mě, že to musí být náročné, strávil jsem tam v podstatě celé odpoledne. A taky za vyjímečně empatickou podporu jít mnohem hloubš, než bych normálně šel.
  Určitě si to přijdu zopakovat.
  Namasté

 • Ahoj Jani!
  Je to měsíc a nějaké drobné, co jsem byla u Tebe… Dostala jsem to dárkem od manžela, kdy jsem byla ze setkání strašně nervózní… ale strašně moc jsem se těšila… to, co jsem poznala, mi změnilo hodně život. Vnímání doteků, lásky, něhy… Jsem moc šťastná, že jsem Tě poznala jako naprosto úžasného člověka, který by měl mít pozlacené ruce… Ještě jednou díky moc za naprosto perfektní zážitek a otevření nejen očí… Díky moc za to, Jani

 • Ahoj Jano,
  nedá mi to, abych se nevrátil k naší včerejší podvečerní seanci.
  Přesvědčila jsi mne, že tantrická masáž není pouhou oblíbenou módní kratochvílí,
  neboť poprvé ve svém životě jsem opravdu zažíl něco tak silného, tak jedinečného.
  Díky za to. Budu se vracet.
  Zdenek

 • Tantrická masáž v podání této úžasné bytosti………Luxusně famozní. Jani, mockrát děkuji.

 • Dobrý den Jano, moc bych Vám chtěla poděkovat za masáž, kterou jste prováděla minulý týden ve středu mému manželovi Michalovi. Byl naprosto unešený a nadšený Vámi samotnou a Vaší prací. Vše mi popisoval a opravdu mohu říct, že jsem za to strašně ráda, jelikož alespoň na chvíli „vypnul“ a odreagoval se. Sám řekl, že je fajn někdy takovýto odpočinek a zážitek zároveň, a že se za Vámi zase vrátí.
  I já, až nebudu mít bříško, tak bych za Vámi velmi ráda zavítala, odpočinula si a načerpala něco nového :). Ještě jednou velice děkuji.

 • Milá Jani, mnohokrát děkuji za opravdu nevšední zážitek. Na tantra masáž jsem šel se smíšenými pocity, možná i trochu se strachem co mě čeká. Prostředí u Tebe je klidné a ty jsi ve mě od prvního okamžiku vzbudila pocit důvěry a lidské blízkosti.Masáž mě velice překvapila. Pro mě vždy dotyky byly velmi důležíté, ale nečekal jsem, jak mohou i opravdu jemné a něžné dotyky být tak intenzivní a plné vzrušení i klidu. Byl jsem u Tebe před pěti dny a stále se cítím v pohodě, klidu a tak nějak nad věcí. Mám pocit, že svou ženu musím pohladit vždy když je v mé blízkosti, protože najednou cítím, že je to strašně důležité. To co dáváš druhým lidem je něco moc krásného a alespoň u mě je to pocit lidského štestí. Cítím se šťastný. Myslím si, že jsi krásná a láskyplná žena, člověk, který cizímu člověku dokáže dát mnoho krásného ze sebe. Cítím se díky tobě naprosto dokonale. Určitě se na masáže k tobě vrátím, snad i se ženou. Měj se krásně a užívej si života, děkuji Petr

 • Ahoj Jani, chci Ti poděkovat za nádhernou tantra masáž.Došlo u mne k obnovení sil a je mi výborně.Martas9

 • Rád bych poděkoval za sebe a nyní taky za svou přítelkyni, které jsem dal tantrickou masáž dárkem. Trochu jsem se bál, jak bude reagovat, ale z masáže se vrátila nadšená a tak nějak hezčí! Sám chodím k Janě na tantru už víc než rok, stále znovu jsem mile překvapen, rozhodně ví, co dělá. Krásný člověk, krásná energie. Jemnost a přitom maximálně intenzivní zážitek.

 • Milá Jani, před dvěma dny jsem byl u Tebe na masáži a ještě stále se nacházím ve stavu ticha a naplnění navzdory vrcholícímu vánočnímu shonu. Jsem v úžasu z toho, kolik citu může člověk dát vlastně neznámému člověku. Mám pocit,že dáváš hrozně moc. Chvílemi jsem se cítil jako dítě v bezpečí u mámy, chvílemi jako ten nej..chlap pod sluncem, kolem kterého se všechno točí :). Más v sobě něco ohromně důvěryhodného, jemného a pevného zároveň, při masáži se mi zdálo, že to mám někde i já. Moc rád bych to natrvalo našel sám v sobě. Tahle masáž byla nejlepším vánočním dárkem, který jsem si mohl díky Tobě dát.
  S obdivem a úctou Josef

 • Nevědel jsem do čeho jdu, ale představte si, že jste po náročné bitvě, která vám tak trošku nevyšla (tak jak to v životě bývá), s takovou úctou a láskyplnou péčí, kterou Jana umocňuje svými dokonalými doteky, jsem se ještě nesetkal. Dala mi pocit samuraje, který v té chvíli dokáže úplně všechno, život je paráda a děkuju za tu energii.

 • Byl jsem u Jany naTantra masáži .Fantastický relaxační zážitek .Určitě přijdu ještě. Ještě jednou DÍKY

 • Na tantrickou masáž k Janě jsem šel již po několika zkušenostech s tantramasážemi u nás i v zahraničí. Musím přiznat, že přestože jsem čekal hodně, byl zážitek u ní nad rámec očekávání i dosavadních zkušeností. Velká hloubka, velice příjemné ruce a obrovský dar doteku. Překvapil mě zvláštně přirozený, milý přístup, na každou otázku jsem dostal zcela samozřejmou, profesionální a lidskou odpověď. Dověděl jsem se, co mi doposud nikde neřekli o tom, jak pracovat se svým tělem. Samotná masáž mě fascinovala něčím, pro co zatím nemám slova. Co dodat – velký obdiv a dík, Jani. Určitě přijdu zas.

 • Ahoj Jani, chtěl bych Ti touto cestou ještě jednou poděkovat za krásný, úžasný a nevšední zážitek. Byla to ta nej, nej, nejlepší tantra co jsem zatím absolvoval. Všem lidem co potřebují relax a tak zvaně jim „hrabe“ vřele doporučuji.

 • Po masáži odcházím vždy „znovuzrozená“. Nejen fyzicky, ale i psychicky. Jano, děkuji Vám za profesionální, laskavý a osobitý přístup. Nové prostory jsou nádherné a velmi příjemné. Ať i Vám život nese tolik radosti, kolik Vy dáváte svým klientům.

 • Nejpříjemnější den v mém životě (věk 33let), doporučuji všem v tomto nečase a špatné době. Nebudu přehánět, když to přirovnám \“cestě do Vesmíru\“ Janě touto cestou ještě jednou děkuji za to, že si na mě udělala čas a přirozený (profesionální) přístup. Svět se mi otočil o 180 stupňů. Díky:)

 • Začalo to tak, že jsem se rozhodla koupit tantra masáž pro svého partnera k narozeninám. Nejdřív jsem se ale rozhodla masáž vyzkoušet sama. Nebyla to úplně první tantra masáž v mém životě, ale první tantra masáž od ženy. Byla jsem naprosto nadšená, myslím, že toto by měla zažít každá ženská. Každá část těla byla stejně důležitá, já celá jsem byla důležitá a všechno, co jsem zrovna cítila. Asi nikdo se mi takto nikdy nevěnoval, snad proto jsem i poměrně rychle překousla, když mi pak i partner po návratu z masáže v euforii sdělil, že to byl jeho nejhezčí zážitek! A to jsem docela žárlivá! Dlouho jsme si pak povídali. Ano, je to jiné než doteky s partnerem navzájem. Není tam to čistě sexuální, není tam napětí nebo snaha, jak to cítím v partnerském životě. Ani touha, ani pocit nějaké potřeby, přesto nebo proto je prožitek hodně hluboký, úplně se rozplýváte,chvílemi mě to až dojímalo. Masérka je vážně fajn, přirozená, hezká, jemná. Měla jsem z ní příjemný pocit, jakoby v bezpečí. Vůbec mi nepřipadlo divné, že se mě dotýká žena. Takto citlivý dotek jsem od muže nezažila. Už jsme byli na masáži já i partner dvakrát. Výsledek je ten, že se mezi mnou a partnerem (nejen)sex hodně změnil, partner si uvědomil, že to jde i jinak,cesta může být více nežli cíl. A já se už nebojím říci si, co bych chtěla. Je pro mě už samozřejmé vnímat své tělo a vyhovět svým pocitům. Ve výsledku se i můj partner cítí mnohem lépe. Na závěr naše opravdu upřímné: Děkujeme, Jani.

 • Palec nahoru dávám na 100% tantrické masáži, kterou jsem u Jany absolvoval, a překvapil sám sebe. Považuju se za dost vážného člověka, zažil jsem už mnohé, dávno mi není dvacet. Mám rád věci pod kontrolou, jsem emočně a co se týče prožitků poměrně chladný. Tedy, doteď jsem si to myslel! Při masáži jsem se ale úplně ztratil v čase a v pocitech. Nevím, jak to dokázala. Bezprostředně po masáži jsem se začal hlasitě a nekontrolovatelně smát, bylo to fantastické a ani mi to nepřipadlo divné, smál jsem se ještě, když jsem šel po ulici. Bylo mi to fuk, všechno jsem viděl nějak lehce, cítil jsem radost. Stav zvláštní euforie trval ještě tak tři dny, kdy se mi zdálo, že je v pořádku i to, s čím jsem doposud bojoval. Troufám si říct, že to byl jeden z nejlepších zážitků v mém životě. Tenhle stav bych chěl rozhodně zažít znovu. Děkuji.

 • Tak jsem s ostychem vyzkoušel Tantra masáž a byl jsem velice mile překvapen příjemným prostředím a velice příjemnou profesionální masérkou. Prostě vřele doporučuji i těm co neví, jestli by do toho měli jít. Nebojte se ničeho je to SUPER a Janička je JEDNIČKA. (Asi se objednám znovu):)

 • Pánové, tak nádhernou, uvolňující a smyslnou masáž, jako je tantrická, jsem dosud nezažil. Jani děkuji

 • Masérce Janičce bych rád poděkoval za masáž. Byl to pro mě nevšední zážitek, jiný svět, vnímavý dotek, zvláštní přirozenost. Setkání s krásou.

 • Dobrý den Jani, chtěla bych Vám moc poděkovat, za včerejší RUŠ terapii, bylo to opravdu úžasné a osvobozující. Nenapadlo by mě, co se můžu dozvědět souvislostí, které bych si vlastně vůbec nespojila. Moc mi to dalo. Navíc musím říct, že jste velice příjemná, sympatická a vyzařuje z Vás takový klid a harmonie, že jsem se u Vás citila velice příjemně. Cestou domů jsem zjistila, že jsem si u Vás zapomněla poznámky, co jste psala, ale říkám si, že to nevadí, sama jste říkala, přečíst a vyhodit, neuchovávat a jak se znám, tak bych se k nim určitě vracela, takže možná dobře, že je nemám, protože to důležité mám v hlavě 🙂 Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji Vám do nového roku štěstí, zdraví, lásku a ať se Vám všechno daří 🙂

 • Děkuji, Jano, za skvělé masáže, za úžasně normální lidský přístup i za schopnost a ochotu naslouchat. Moc Vám fandím.

 • Vyjádření Davida k tantrické masaži nemuže být vystižněší,v prostoru cítím čas okamžiku,nebudem moc chválit Davide,neboť by se na nás nedostávalo. Jinak vážně moc dobrý se vším.Díky Jano.

 • Chtěl bych moc poděkovat za včerejší tantra masáž, bylo to úžasné a předčilo mé očekávání, které jsem od tantrických masáží měl. Cítím se doposud velmi skvěle. Děkuji i za atmosféru důvěry a možnost se vypovídat s tím, co jsem doposud nebyl schopen nikomu říct. Díky za to.