Videokurz – masáž joni

Velice praktický videokurz, ve kterém vás čekají tři hodiny video nahrávek rozdělených do deseti kratších videí pro větší přehlednost. 
 
 
 
Videokurz vám může být skvělou inspirací, pomocníkem, nápovědou či velmi podrobným uceleným návodem, jak se naučit dávat své ženě, partnerce či přítelkyni joni masáž takovým způsobem, aby se žena doslova rozpouštěla pod vašima rukama. Což samo o sobě je klíčem ke zvyšování citlivosti v ženském těle, prohloubení intimity a důvěry (odevzdání se) mezi vámi, i otevření se možnosti léčit či kultivovat ženskou sexualitu do nových možností.
Stejně tak může kurz posloužit i samotné ženě k hlubšímu poznávání své vlastní sexuality či jako inspirace k novým možnostem prožívání.
 
Do kurzu jsem předala opravdu velké množství znalostí a zkušeností z mnoha výcviků tantry a intimních masáží velmi dobře prověřených mojí víc jak 11ti letou praxí v tantrických terapiích. Stejně tak jsem do kurzu zakomponovala i mé osobní know-how, specifický způsob vlastní práce se ženami, který jsem si za ty roky vytvořila, a který pravidelně používám při masážích. (více o mně zde).
 
V kurzu se dozvíte:
 
 • jak provést prakticky masáž joni krok za krokem – masáž je předvedená v plné délce na silikonové joni (posloupnost a variabilita různých doteků a hmatů, uvolnění-vzrušení, vše doplněné slovním doprovodem, vysvětlením, popisem..)
 • jak jednoduše připravit ženu na přijímání joni masáže
 • jak vyladit sebe, jako dávající/ho, aby měla masírovaná žena maximální prostor pro prožití čehokoli
 • jak si může samotná masírovaná žena zvýšit senzitivitu a prožitek (dechem, hlasem, uvolněním svalů pánevního dna)
 • v jaké poloze se nejlépe dává joni masáž, aby bylo pohodlně vám oběma
 • aspekt potěšení a léčení 
 • co je to rozšířený tantrický orgasmus a jak se k němu dopracovat (nebo spíše „doprožívat“ 🙂 )
 • co je to bod G, co je ženská ejakulace
 • jak se naučit ženě pomoci (pokud si to sama přeje) k ženské ejakulaci a jak se do ní může uvolnit samotná žena
 • význam ženské ejakulace v sexualitě ženy (emoční detoxikace)
 • předvedení (ukázka) specifické masáže joni směřující k ženské ejakulaci 
 • předvedení (ukázka) specifického postupu masáže joni pro ženy, které se chtějí naučit prožívat vaginální orgasmus
 • jaké tempo je vhodné při masáži joni a jak ženě nestát v cestě v jejím prožívání
 • proč se vyplatí pracovat na citlivosti vnitřní joni pro dosahování vaginálních orgasmů namísto rychlého orgasmu přes klitoris 
Kurz je poměrně přímý, bez zbytečné teorie navíc, která by odváděla pozornost či unavovala. Všechny informace jsou praktické a k tématu, podané tak, abyste měli možnost naučit se dát intimní masáž ženě v rozsahu dle vašich preferencí, a abyste si během celého postupu dokázali poradit, co dělat, kdy a proč, s ohledem na rozpoložení samotné ženy. 
 
 
Cena za kurz …..  4700,-Kč
 
 
Pokud chcete zakoupit k videokurzu masáže joni zároveň i videokurz masáže lingamu, celková cena bude o 1000,-Kč nižší. Tedy 8400,- Kč za oba kurzy.
Stejně tak pokud si k jednomu videokurzu s odstupem objednáte i druhý, budete mít druhý kurz o 1000,-Kč levnější.
 
K objednání kurzu můžete využít tento formulář (pokud chcete oba kurzy, stačí to zmínit ve zprávě), případně je možné využít i kontaktní údaje uvedené  v Kontaktech.
 
 
 
Následně vám přijdou údaje potřebné pro zaplacení. 
 
Po zaplacení budete mít videokurz k dispozici buď přímo na této stránce níže, případně vám zašlu playlist se soukromými videy a můžete kurzem procházet přímo na youtube.

Jana Schoberová

 

 

Napsali jste o kurzu: 

 

…Ahoj Jani, kurz joni je super. Mile a přitom otevřeně podané, některé věci mě překvapily, ale jak jsem je začal používat, skutečně vše začalo fungovat u ženy jinak. A o to šlo nejvíc, takže pět hvězdiček.  Děkuju. Je to velmi inspirující kurz.

Honza
 
 
 
…Milá Jano, kurz masáže joni mě opravdu nadchnul. Vše máte skvěle vysvětlené a srozumitelné. Reakce mojí ženy? Manželka nebyla příliš pro, když jsem jí o kurzu řekl. Ale nakonec souhlasila, že si videa pustí. Po třetím videu mi oznámila, že to rozhodně chce zažít, až jsem se trochu bál, že od Vás, nikoliv ode mne :).
Myslím ale, že jsem poměrně dobrý student, protože i o masáž od mé maličkosti si žádá poměrně často.
Baví mne to, ačkoli je to teda náročné na čas. Na druhou stranu, pozitivní efekt tohoto času jeden na druhého je nesporný. Do intimního života jste nám vnesla krom zpomalení a větší citlivosti obzvlášť na straně manželky, i mnohem větší otevřenost co se týká komunikace, a to je k nezaplacení. Děkujeme. 
Lukáš a Žaneta
 
 
 
…Jano, 
děkuji, kurz joni je velice inspirativní. Sic jsem během života mnoho věcí o ženách pochopil, ale Vaše masáž je opravdu jiný level. Tak se učím některých věcí, které jsem si dříve osvojil, vzdát. Protože máte pravdu, dle Vašich postupů se mi partnerka otevírá mnohem více. Děkuji za cenné informace a hezky podanou výuku.
Roman

 

 

 

Vstoupit do kurzu