Videokurz – masáž joni

Velice praktický videokurz, ve kterém vás čekají tři hodiny video nahrávek rozdělených do deseti kratších videí pro větší přehlednost. 
 
 
 
Videokurz vám může být skvělou inspirací, pomocníkem, nápovědou či velmi podrobným uceleným návodem, jak se naučit dávat své ženě, partnerce či přítelkyni joni masáž takovým způsobem, aby se žena doslova rozpouštěla pod vašima rukama. Což samo o sobě je klíčem ke zvyšování citlivosti v ženském těle, prohloubení intimity a důvěry (odevzdání se) mezi vámi, i otevření se možnosti léčit či kultivovat ženskou sexualitu do nových možností.
Stejně tak může kurz posloužit i samotné ženě k hlubšímu poznávání své vlastní sexuality či jako inspirace k novým možnostem prožívání.
 
Do kurzu jsem předala opravdu velké množství znalostí a zkušeností z mnoha výcviků tantry a intimních masáží velmi dobře prověřených mojí víc jak 11ti letou praxí v tantrických terapiích. Stejně tak jsem do kurzu zakomponovala i mé osobní know-how, specifický způsob vlastní práce se ženami, který jsem si za ty roky vytvořila, a který pravidelně používám při masážích. (více o mně zde).
 
V kurzu se dozvíte:
 • jak jednoduše připravit ženu na přijímání joni masáže
 • jak vyladit sebe, jako dávající/ho, aby měla masírovaná žena maximální prostor pro prožití čehokoli
 • jak si může samotná masírovaná žena zvýšit senzitivitu a prožitek (dechem, hlasem, uvolněním svalů pánevního dna)
 • v jaké poloze se nejlépe dává joni masáž, aby bylo pohodlně vám oběma
 • samotná masáž joni prakticky – předvedená v plné délce na silikonové joni (posloupnost a variabilita různých doteků a hmatů, uvolnění-vzrušení, vše doplněné slovním doprovodem, vysvětlením, popisem..)
 • aspekt potěšení a léčení 
 • co je to rozšířený tantrický orgasmus a jak se k němu dopracovat (nebo spíše „doprožívat“ 🙂 )
 • co je to bod G, co je ženská ejakulace
 • jak se naučit ženě pomoci (pokud si to sama přeje) k ženské ejakulaci a jak se do ní může uvolnit samotná žena
 • význam ženské ejakulace v sexualitě ženy (emoční detoxikace)
 • předvedení (ukázka) specifické masáže joni směřující k ženské ejakulaci 
 • předvedení (ukázka) specifického postupu masáže joni pro ženy, které se chtějí naučit prožívat vaginální orgasmus
 • jaké tempo je vhodné při masáži joni a jak ženě nestát v cestě v jejím prožívání
 • proč se vyplatí pracovat na citlivosti vnitřní joni pro dosahování vaginálních orgasmů namísto rychlého orgasmu přes klitoris 
Kurz je poměrně přímý, bez zbytečné teorie navíc, která by odváděla pozornost či unavovala. Všechny informace jsou praktické a k tématu, podané tak, abyste měli možnost naučit se dát intimní masáž ženě v rozsahu dle vašich preferencí, a abyste si během celého postupu dokázali poradit, co dělat, kdy a proč, s ohledem na rozpoložení samotné ženy. 
 
 
Cena za kurz …..  4700,-Kč
 
 
K objednání kurzu můžete využít můj kontaktní formulář
 
 
Po zaplacení budete mít videokurz k dispozici buď přímo na této stránce níže, případně vám zašlu playlist se soukromými videi a můžete kurzem procházet přímo na youtube.

Jana Schoberová

 

 

[content_control roles=“odběratel, redaktor“ logged_out=“0″ class=“custom-css-class“ message=“Nemáte k tomu přístup.“]

 

 

Nyní se nacházíte přímo ve videokurzu Masáže joni. Jakmile budete mít kurz zaplacený, všechna videa se vám zpřístupní poté, co povolím vaši „gmail adresu“ pro sdílení mých soukromých videí. 

Děkuji, že jste si kurz zakoupili a věřím, že si ho se mnou užijete. Přeji, ať to, co se naučíte, násobí radost a lásku ve vašich životech.

Jana

 

1. Úvod do masáže joni:

Co je důležité (ne-li zásadní) vědět, než se rozhodneš dát ženě joni masáž. Jak k masáži joni přistoupit, aby se žena cítila přijatá, podporovaná, v bezpečí, a mohla se v důvěře otevírat hlubokým prožitkům. Jak snadno uvolnit ženské tělo před samotnou masáží joni. Jak se na ženu naladit.

Odkaz na masáž prsou: Jak otevřít ženské srdce… aneb tantrická masáž prsou: (tantramasaze-olomouc.cz)

2. Dech, zvuk, pánevní dno, ideální poloha:

Jak si může samotná žena pomoci k hlubšímu prožitku pomocí dechu, hlasového projevu a uvolněním pánevních svalů. Toto uvolnění pánevního dna má tentokrát ve svých rukou samotná žena, postup vysvětluji ve videu. Jak poznat, že se žena při masáži joni odpojuje od sebe samé a od prožitku, jak ji podpořit kontaktem. Vhodná poloha pro dávání joni masáže.

 

3. Joni masáž – předvedení:

Předvedení joni masáže prakticky krok za krokem. V běžné délce (ve videu masáž trvá hodinu, ale pokud to oběma dává smysl, klidně masíruj i několik hodin 🙂 ). Různé druhy doteků a hmatů. Uvolňující i vzrušující doteky. Posloupnost a postup velmi podrobně s popisem.

 

4. Potěšení, léčení, variabilita masáže:

Co je to vlastně léčivá masáž joni, proč (někdy) joni masáž spontánně přejde k léčivým procesům, emocím, apod. Velké potěšení jako důsledek předchozího léčení. Varianty prožívání masáže u žen aneb – pokaždé jiný prožitek, i když masíruješ relativně stejně. A proč to tak ženy mají.

 

5. Rozšířený tantrický orgasmus u žen:

S jakým vnitřním nastavením přistoupit k ženě při masáži joni, aby se mohla totálně odevzdat. Co je to vlastně rozšířený tantrický orgasmus, jak se do něj může uvolnit samotná žena. Jak si k tomu může dopomoci mmj. dechem (vysvětluji dechový okruh pro rozšíření energie). Jaké benefity stav tantrického orgasmu může ženě přinést.

 

6. Ženská ejakulace:

Co je to ženská ejakulace, jak může pomoci uvolnit mnoho emocí uložených v ženském těle. Co je to bod G, jak ho najít, jak ho stimulovat, když chceš ženě pomoci k ženské ejakulaci. Jak může žena vnímat masáž G bodu. Jak poznat na ženském těle, ženské joni, že je připravená ejakulovat. Co může samotná žena udělat a jak se uvolnit a projevit, aby mohlo dojít k ejakulaci. Praktické informace k postupu masáže, která může vést k ženské ejakulaci.

 

7. Ženská ejakulace prakticky:

Ukázka specifické masáže, která může vést k ženské ejakulaci.

 

8. Jak na vaginální orgasmus prakticky:

Ukázka masáže, která u velkého množství žen pomáhá přenést citlivost z vnější části klitorisu dovnitř joni, do oblasti bodu G (což je ve skutečnosti vnitřní část klitorisu). Žena se tak může postupně naučit cítit mnohem více vzrušení při stimulaci vnitřní joni a snadněji dosáhnout vaginálního orgasmu (většinou přes G bod), který je mnohem celistvějším a hlubším zážitkem, než orgasmus přes klitoris. Videoukázka s popisem jednotlivých kroků.

 

9. Tempo u masáže joni, klitoriální versus vaginální orgasmus:

Jaké tempo u joni masáže zvolit. Jaký je rozdíl v prožitku mezi orgasmem přes klitoris a vaginálním orgasmem, a proč se vyplatí nespokojit se s klitoriálním orgasmem, ale dát ženskému tělu čas, aby si osvojilo prožívání hlubokého orgasmu zevnitř joni. Jak podpořit ženské vzrušení a nestát mu v cestě zbytečnou snahou či nevhodným tempem, které není v souladu s tím, v jaké fázi prožitku se zrovna žena nachází.

 

10. Pár slov na závěr:

Co je ještě důležitější, než dokonalý postup 🙂

Rozloučení. DĚKUJI 🙂

Jana Schoberová

[/content_control]