Videokurz – masáž lingamu

V tomto velmi praktickém videokurzu intimní masáže pro muže vás čekají tři hodiny video nahrávek rozdělených do deseti kratších videí pro větší přehlednost. 
 
 
Videokurz je vhodný pro všechny, kdo se chtějí naučit dávat muži či partnerovi masáž lingamu (penisu), ať už pro potěšení, zpestření a ozvláštnění, tak i pro léčení a posouvání možností toho, co všechno je možné v mužském těle prožívat. Obohatit tak novou energií či nově nabytou citlivostí v těle i celý váš vztah a intimní život. 
Stejně tak si může kurz zakoupit pro sebe i muži, které to zaujalo a chtějí se dozvědět něco nového o tom, jak mohou pracovat s vlastní sexualitou, kultivovat ji, zkoumat či rozvíjet novým směrem.
 
Do videokurzu jsem vložila opravdu mnoho z toho, co vím, co jsem se naučila účastí na mnoha výcvicích tantry a intimních masáží, a co stále pravidelně využívám při masážích, a zároveň i to, co jsem sama poznala a pochopila svým vlastním zájmem, zkoumáním, hledáním odpovědí i řešení, a nesčetněkrát prověřila při své více než 11ti leté praxi v tantrických masážích (a samozřejmě i ve vlastním partnerském vztahu 🙂 ). Více o mně zde.
Jedná se tedy o poměrně specifický kurz, který je výsledkem mnohaletého pozná(vá)ní. 
 
V kurzu se dozvíte: 
• jak provést masáž lingamu prakticky – masáž předvedená v plné délce na silikonovém penisu (jednotlivé hmaty a jejich posloupnost, uvolnění, potěšení, téměř 40 variant doteků na penisu, vše doplněné slovním popisem, vysvětlením, ..)
• jak snadno připravit muže na přijímání masáže lingamu (penisu)
• důležitost vnitřního stavu (nastavení) člověka, který masáž dává
• čím a jak si může masírovaný muž zvýšit či prohloubit svůj prožitek (dech, hlas)
• jaká poloha je ideální pro masáž lingamu, aby bylo komfortně vám oběma
• proč se vyplatí dát pozornost na uvolnění svalů pánevního dna a jak je uvolnit
• co je rozšířený tantrický orgasmus u muže a jak na něj
• jak využít naplno mužský i ženský pól (fázi) prožívání v sexualitě muže
• jak lze pochopit problém s erekcí (psychosomatika) a jak vést intimní masáž při těchto potížích
• předvedení (ukázka) masáže penisu bez erekce (např. při poruchách erekce) + stručně reflexologie penisu
• předvedení (ukázka) masáže penisu při potížích s předčasnou ejakulací 
• krátce o masáži prostaty jako jednom z klíčů léčení předčasné ejakulace
• jak oddálit ejakulaci
• orgasmus bez ejakulace u mužů (technika Velkého tahu versus prožívání tantrického orgasmu)
 
Videokurz je veden velmi prakticky, neobsahuje zbytečné informace mimo téma, je takzvaně „bez omáčky“, která by mohla odvádět od podstaty. Tedy celý čas kurzu jsem využila na to, abych vám předala uceleně co možná nejvíc praktických informací, abyste si dokázali poradit v různě variabilních situacích, které mohou během masáže nastat (jak pro vás, tak pro masírovaného muže), přičemž samotné ukázky praxe masáže s popisem tvoří dvě třetiny celkového času kurzu.
 
 
Cena za kurz…..   4700,- Kč
 
 
Pokud chcete zakoupit k videokurzu masáže lingamu zároveň i videokurz masáže joni, celková cena bude o 1000,-Kč menší. Tedy 8400,- Kč za oba kurzy.
Stejně tak pokud si s odstupem dokoupíte k jednomu videokurzu i druhý, budete mít druhý kurz o 1000,-Kč levnější.
 
Pro objednání kurzu můžete využít tento formulář (pokud chcete oba kurzy, stačí to zmínit ve zprávě) nebo je možné využít i kontaktní údaje uvedené v Kontaktech:  
 
 
 

Následně Vám přijdou potřebné údaje pro zaplacení. 

 
Po zaplacení budete mít videokurz k dispozici buď přímo na této stránce níže, případně vám zašlu playlist se soukromými videy a můžete kurzem procházet přímo na youtube.
 
Jana Schoberová
 
 
 
Napsali jste o kurzu:
 
 
…Ahoj Jani, kurz masáže lingamu je neuvěřitelně komplexní. Přinesl mi určitě přesně to, co jsem chtěla, a kromě toho ještě netušené možností navíc. Po několikáté masáži už se cítím mnohem jistější, daří se mi naciťovat energii a je to opravdu MOC zajímavé i pro mě. Kurz je plný informací, které jsou docela zásadní, ale není kde se k nim jinak dostat. Mnoho souvislostí jsem vůbec netušila a vlastně teď vidím muže i z jiné stránky. Plánuju, že od Tebe zakoupím i kurz masáže pro ženy. Moc Ti děkuju.
Lenka
 
 
…Dobrý den Jano, 

jsem též masérka a kurz jsem si tedy zakoupila, abych se zdokonalila ve svých možnostech. Byla jsem velice překvapená, kolik nových věcí jsem se dověděla. Mění mi to pohled na mé dosavadní dovednosti a především mnoho z Vašich návodů užiju i doma. Jste studnice moudrosti. Děkuji.
Petra
 
 
Vstoupit do kurzu