Videokurz – masáž lingamu

V tomto velmi praktickém videokurzu intimní masáže pro muže vás čekají tři hodiny video nahrávek rozdělených do deseti kratších videí pro větší přehlednost. 
 
 
Videokurz je vhodný pro všechny, kdo se chtějí naučit dávat muži či partnerovi masáž lingamu (penisu), ať už pro potěšení, zpestření a ozvláštnění, tak i pro léčení a posouvání možností toho, co všechno je možné v mužském těle prožívat. Obohatit tak novou energií či nově nabytou citlivostí v těle i celý váš vztah a intimní život. 
Stejně tak si může kurz zakoupit pro sebe i muži, které to zaujalo a chtějí se dozvědět něco nového o tom, jak mohou pracovat s vlastní sexualitou, kultivovat ji, zkoumat či rozvíjet novým směrem.
 
Do videokurzu jsem vložila opravdu mnoho z toho, co vím, co jsem se naučila účastí na mnoha výcvicích tantry a intimních masáží, a co stále pravidelně využívám při masážích, a zároveň i to, co jsem sama poznala a pochopila svým vlastním zájmem, zkoumáním, hledáním odpovědí i řešení, a nesčetněkrát prověřila při své více než 11ti leté praxi v tantrických masážích (a samozřejmě i ve vlastním partnerském vztahu 🙂 ). Více o mně zde.
Jedná se tedy o poměrně specifický kurz, který je výsledkem mnohaletého pozná(vá)ní. 
 
V kurzu se dozvíte: 
• jak snadno připravit muže na přijímání masáže lingamu (penisu)
• důležitost vnitřního stavu (nastavení) člověka, který masáž dává
• čím a jak si může masírovaný muž zvýšit či prohloubit svůj prožitek (dech, hlas)
• jaká poloha je ideální pro masáž lingamu, aby bylo komfortně vám oběma
• proč se vyplatí dát pozornost na uvolnění svalů pánevního dna a jak je uvolnit
• předvedení masáže lingamu v plné délce na silikonovém penisu (jednotlivé hmaty a jejich posloupnost, uvolnění, potěšení, téměř 40 variant doteků na penisu, vše doplněné popisem, vysvětlením)
• co je rozšířený tantrický orgasmus u muže a jak na něj
• jak využít naplno mužský i ženský pól (fázi) prožívání v sexualitě muže
• jak lze pochopit problém s erekcí (psychosomatika) a jak vést intimní masáž při těchto potížích
• předvedení (ukázka) masáže penisu bez erekce (např. při poruchách erekce) + stručně reflexologie penisu
• předvedení (ukázka) masáže penisu při potížích s předčasnou ejakulací 
• krátce o masáži prostaty jako jednom z klíčů léčení předčasné ejakulace
• jak oddálit ejakulaci
• orgasmus bez ejakulace u mužů (technika Velkého tahu versus prožívání tantrického orgasmu)
 
Videokurz je veden velmi prakticky, neobsahuje zbytečné informace mimo téma, je takzvaně „bez omáčky“, která by mohla odvádět od podstaty. Tedy celý čas kurzu jsem využila na to, abych vám předala uceleně co možná nejvíc praktických informací, abyste si dokázali poradit v různě variabilních situacích, které mohou během masáže nastat (jak pro vás, tak pro masírovaného muže), přičemž samotné ukázky praxe masáže s popisem tvoří dvě třetiny celkového času kurzu.
 
 
Cena za kurz…..   4700,- Kč
 
 
K objednání kurzu můžete využít kontaktní údaje či objednávkový formulář v Kontaktech.
 
Po zaplacení budete mít videokurz k dispozici buď přímo na této stránce níže, případně vám zašlu playlist se soukromými videi a můžete kurzem procházet přímo na youtube.
 
Jana Schoberová
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Videokurz masáže lingamu níže na stránce…
 
 
 
 
 
 
 
 
Nyní se nacházíte přímo ve videokurzu Masáže lingamu. Jakmile budete mít kurz zaplacený, všechna videa se vám zpřístupní poté, co povolím vaši „gmail adresu“ pro sdílení mých soukromých videí. 
Děkuji, že jste si kurz zakoupili a věřím, že si ho se mnou užijete. Přeji, ať to, co se naučíte, násobí radost a lásku ve vašich životech.
Jana
 
 
 
1. Úvod do masáže lingamu:
Jak snadno uvolnit a oživit mužské tělo před masáží lingamu tak, aby se dostal z hlavy do těla. Jak se vzájemně naladit, jakou zvolit polohu pro masáž. Jak pracovat jednoduše s dechem, aby energie proudila. O tom, proč je vhodné přidat i hlasový projev. A jaké naladění dávající/ho přinese masírovanému muži volný prostor pro maximální prožitek.
 
 
2. Mužská a ženská fáze v prožívání u muže:
Co je to mužská a ženská fáze prožívání v sexualitě muže. Důležitost dovolit si prožít a užít obě fáze ve svých přirozených cyklech. Informace, které o tématu ocení jak masírovaný muž, tak ta či ten, kdo masáž dává.
 
 
3. Uvolnění pánevního dna:
Proč se muži vyplatí naučit se uvolnit svaly pánevního dna u masáže penisu, co mu to může přinést. A hlavně JAK se je může masírovaný muž naučit uvolnit, neboť to má tentokrát (z velké části) ve své režii on sám.
 
 
4. Rozšířený tantrický orgasmus:
Co je to rozšířený tantrický orgasmus u muže, jak se ho naučit prožívat, jaké prožitky může přinést. Ve videu je vysvětlen způsob dýchání (dechový okruh), který je velkou pomůckou pro usměrnění a cirkulaci energie tak, aby se energie šířila přes celé tělo. Jak může mužské tělo reagovat na stav rozšířeného orgasmu a proč erekce v určité fázi nehraje roli.
 
 
5. Masáž lingamu – praktické předvedení:
Předvedení masáže penisu v nezkrácené verzi s velkým množstvím doteků, hmatů. Postup, posloupnost, vše krok za krokem. Uvolňující hmaty, stimulující hmaty… Vše s popisem.
 
 
6. Poruchy erekce:
Častá psychosomatická souvislost při problémech s erekcí. Důležitost řešit i vnitřní téma, tzv. kdy to vzniklo. Proč se muži vyplatí uvolnit se do intimní masáže, i když nemá erekci, a jak ho v tom podpořit. Jak uvolnit stres plynoucí z těchto potíží přímo na těle v oblasti pánve.
 
 
7. Masáž lingamu bez erekce – ukázka:
Praktická ukázka masáže při problémech s erekcí. (Ale i inspirace, jak masírovat penis muže, který se zrovna nachází v tzv. ženské fázi prožívání a nemá aktuálně erekci.) Jaké doteky zvolit, jak muže podpořit, jak nevytvářet zbytečný tlak na obou stranách. Reflexní zóny na penisu.
 
 
8. Předčasná ejakulace – ukázka masáže pro oddálení ejakulace:
Praktická ukázka masáže penisu při řešení problémů s předčasnou ejakulací. Jak oddálit ejakulaci, co může udělat masírovaný a co naopak ten, kdo masáž dává. Důležitost masáže prostaty při potížích s předčasnou ejakulací a okrajově – jak ji provést. Co je to vlastně (dle mě) předčasná ejakulace.
 
 
9. Orgasmus bez ejakulace:
Srovnání dvou nejčastěji používaných technik orgasmu bez ejakulace u muže (technika Velkého tahu versus tantrický orgasmus)
1)Jak probíhá orgasmus bez ejakulace při prožívání stavu rozšířeného tantrického orgasmu (jak na něj – ve videu č.4)
2)A jak probíhá orgasmus bez ejakulace při technice Velkého tahu (vysvětlení postupu této techniky, plusy a mínusy).
 
 
10. Pár slov na závěr:
Co je ještě důležitější, než dokonalý postup 🙂
Rozloučení. DĚKUJI 🙂
Jana Schoberová