Kultivace sexuální síly

…..Chcete-li se stát multiorgastickým mužem, musíte chápat některá základní fakta o své vlastní anatomii. Nejdůležitějším faktem je, že orgasmus a ejakulace nejsou totéž. To je pro většinu mužů (i žen) tak překvapivé, že musíme vysvětlit, v čem se liší. Orgasmus je z fyziologického hlediska stahování a pulsování, které většina mužů cítí v penisu, prostatě a pánevní oblasti. Je doprovázeno zrychlením srdečního tepu, zrychleným dýcháním a zvýšením krevního tlaku a následuje po něm náhlé uvolnění napětí. Ejakulace je ovšem pouze reflex, k němuž dochází v oblasti dolní části páteře a který vede k vypuzení semene. Je to zkrátka a dobře jen bezděčná svalová křeč. Jelikož se tolik mužů naučilo spojovat veškeré potěšení z orgasmu s ejakulací, je důležité pochopit, že téměř celá ta „bouře“, kterou spojujete s ejakulací, je ve skutečnosti průvodním jevem orgasmu – ať s ejakulací, či bez ní.

 

Pravda ovšem je, že ejakulace je jednoduchá, stejně jako všechny tělesné reflexy, ale orgasmus, který zahrnuje náš nejkomplikovanější sexuální orgán , mozek, je velmi složitý a proměnlivý v závislosti na osobě, sexuálních zkušenostech a dokonce i na individuálním orgasmu. Schopnost dosahovat mnohonásobného orgasmu si může osvojit každý muž. Je k tomu nutné jen základní pochopení mužské sexuality a některých jednoduchých technik. Mnohonásobný orgasmus je nesmírně příjemný a může rozšířit orgastický prožitek muže. Také otevírá muži i jeho partnerce nový sexuální svět. U většiny mužů je sexualita stále soustředěna na dosti neuspokojivý cíl ejakulace spíše než na orgastický proces milování. Naučit se dosahovat několikanásobný orgasmus je největší dar, jaký může muž své partnerce dát.

 

Mnohonásobný orgasmus začíná stejně, jako každý jiný: vzrušujete se, dokud necítíte, že brzy přijde ejakulace. Těsně před okamžikem, z něhož není návratu, zastavíte nebo snížíte stimulaci na tak dlouhou dobu, abyste opět získali kontrolu nad mírou svého vzrušení. Můžete také stáhnout svaly pánevního dna, to pomůže zachovat si jistou kontrolu, až budete cítit, že jste na pokraji ejakulace. Těsně před tímto okamžikem pocítíte sérii stahů v genitáliích, které budou trvat tři až pět sekund. Tyto příjemné pánevní orgasmy mohou v první chvíli připomínat vibraci nebo mírné uvolnění tlaku. Říká se jim orgasmy „stahové fáze“ a až se naučíte „hrát si s hranicí“, budou možná stejně silné jako ejakulační orgasmus, na který jste zvyklí. Nenechte se odradit, pokud budou z počátku slabé. Jakmile budete schopni tyto orgastické stahy identifikovat a oddělit je od ejakulace, dokážete je násobit a zintenzivňovat.

 

Při několikanásobném orgasmu je vzrušení jako vlna, která nevytvoří hřeben, nýbrž je vynesena nahoru ještě větší vlnou. Někteří multiorgastičtí muži říkají, že „padají zpátky“ do orgasmu, místo aby „přepadli dopředu“ do ejakulace. Je důležité si zapamatovat, že se o prožitek tohoto orgasmu stahové fáze nesmíte snažit příliš usilovně. Většina mužů zjistí, že se musí zastavit těsně před ejakulací a uvolnit se do orgasmu. Pro mnoho mužů není snadné přestat se soustředit na snahu o výron semene, ale mnohonásobný orgasmus vám umožní prožívat orgastický proces, který bude pro vás i vaši partnerku mnohem uspokojivější.……

 

…..z knihy „Partneři a multiple orgasm“ (Mantak Chia a spol.)