Tantra masáže pro muže

Muži se většinou vnitřně uvolňují a otevírají skrze dotek na pohlaví a skrze pocit přijetí svého pohlaví, u tantrických masáží mužů proto udržujeme určitý kontakt s jejich intimními místy již během masáže těla, závěrečná třetina každé tantra masáže je pak věnována přímo masáži pohlaví – penisu, varlat, šourku, perinea, příp.chcete-li i vnější a vnitřní masáži prostaty. Během celé tantrické masáže se střídají dynamičtější části, které oživují,  s částmi pomalými, hladivými …… vždyť i muži mají rádi něhu a jemný dotek.

Níže uvedená délka jednotlivých masáží je vyhrazena čistě na masáž. Úvodní rozhovor s vámi /přibližně 30min konzultace/ a čas na doznění masáže jsou samozřejmostí  navíc. Počítejte tedy, prosím, že u nás strávíte více času, než je doba trvání masáže.

(V našem studiu klademe důraz na kvalitu tantra masáží tak, aby i nejkratší verze masáže obsahovala alespoň základní esenci a prvky toho, čím tantrická masáž je. Z tohoto důvodu neděláme masáže kratší než 120min.)

 

Tantrická masáž „Extra“:

Tato masáž stejně jako všechny další (níže uvedené) tradičně začíná úvodním rituálem vestoje, který slouží k uctění Vás samotných i Vašeho chrámu (těla), a k jemnému, pozvolnému vyladění se.

Pokračuje potom celotělovou masáží vleže, která může zahrnovat mnoho rozmanitých prvků, budete-li si je přát (dynamické části s hlubšími doteky, ty v mužích budují energii a vrací roztěkanou mysl do těla; nahřívání teplými žínkami pak uvolní napětí a zatuhlé partie na těle, jemné doteky, případně i hlazení peřím, jenž stimuluje nervová zakončení a zbystřuje vnímání). Na řadu přijde samozřejmě i masáž teplým olejem, která uvolňuje svaly a stupňuje energii, která je rozváděna po celém těle. Poslední třetina celkové délky masáže je tvořena láskyplnou masáží lingamu (mužského přirození).

Pokud si budete přát, můžete si při masáži vyzkoušet i techniku tvz. Velkého tahu, kterou vám ráda vysvětlím a podpořím vás přímo při jejím provedení během masáže. (Jedná se o cílenou práci s dechem a vlastním tělem, která nabízí možnost prožít orgasmus bez ejakulace, čímž dojde nejen k zabránění úniku energie, ale naopak k získání obrovského množství energie navíc. Takový orgasmus bývá popisován jako velmi silný, přesahující či spirituální zážitek).

Celá masáž je pomalá a smyslná, prováděná s plnou pozorností, důkladná masáž lingamu (pohlaví) obsahující přes dvě desítky typů doteků nabízí možnost prožít si intimní dotek jinak – naprosto se do něj uvolnit bez tlaku na jakýkoli cíl. Tento postup umožňující radovat se ze střídavých vln vzrušení a uvolnění probouzí v mužích vnitřní energii a sexuální sílu.

Hluboké uvolnění se do vlastní energie, kde nikam nespěcháme, umožňuje nalézt štěstí a lásku uvnitř vlastního těla. Z tohoto zážitku můžete čerpat ještě několik dnů, postupně se jej můžete naučit přenést do svého každodenního života.

Délka samotné masáže: cca 120 minut….  5 100,- Kč       

 

 

Tantrická masáž „Exclusive“:

Zahrnuje tantrický úvodní rituál ve stoje, tantrickou masáž celého těla obsahující různé druhy doteků včetně nahřívání horkými žínkami (budete-li si to přát) a masáž těla teplým olejem, tradiční intimní masáž lingamu, a navíc tato masáž obsahuje anální masáž s citlivou masáží prostaty.

Při celé masáži je kladen větší důraz na uvolnění oblasti pánve a hýždí, a pak masáž zvolna přechází v jemnou masáž análního otvoru zvnějšku i zevnitř a pokračuje velmi léčivou, mnohými muži oblíbenou masáží prostaty. Je možné si vybrat, v jaké poloze chcete masáž prostaty přijímat, či do které části masáže ji chcete zahrnout.

Možnost propojení masáže prostaty s jemnou masáží lingamu vnímá mnoho mužů jako nový, neobyčejný a velmi celistvý prožitek ve svém těle.

Délka samotné masáže: cca 120 minut….  5 100,- Kč      

 

Tantrická masáž „Mystic“:

Prodloužená tantrická masáž včetně úvodního rituálu, která díky většímu časovému prostoru umožňuje hluboce se uvolnit a ponořit do prožitku masáže a nechat plně odplynout starosti běžných dnů.

Obsahuje tantrickou masáž celého těla včetně hlavy, různé formy doteku, masáž nahřátým olejem s orientální vůní, mnoho věmů, klidné, uvolňující i vzrušující fáze, prodlouženou tantrickou masáž lingamu (na přání včetně naučení se a praxe techniky „Velkého tahu“), může obsahovat masáž prostaty, kterou lze do celkové masáže zahrnout na vaše přání i dvakrát. Jednou samostatně, jednou současně spolu s masáží lingamu. Tato masáž pro vás může být opravdu velmi nevšedním, přesahujícím zážitkem.

Provádím ji v délce 2,5 nebo 3 hodiny.

U delší varianty masáže je možnost zvolit si, zda chcete prožít tuto masáž čistě jako relaxaci, uvolnění a zážitek, či zda do ní budete chtít zahrnout v určité míře i tantrickou terapeutickou práci, to v případě, že řešíte jakýkoli problém (potíže s uvolněním, stud, strach, různé formy napřijetí svého těla, potíže s erekcí, předčasná ejakulace…) nebo chcete svoji sexualitu postupně posouvat o kus dál v tantrickém prožívání.

cca 150 minut….  5 700,- Kč      
cca 180 minut….  6 300,- Kč       

 

Další oblíbenou „variantou“ tantrické masáže je intuitivní masáž bez předem ohraničeného časového rámce, která může obsahovat jakékoli prvky tantrické masáže, na kterých se předem domluvíme nebo přirozeně vykomunikujeme v průběhu masáže.  Může být velmi terapeutická i absolutně relaxační (a cokoli mezi tím) – vždy na míru dle vašeho momentálního rozpoložení, životní situace, chuti, nálady, touhy… a taky toho, kam nás samotná masáž zavede. Délka se většinou pohybuje mezi 2-3 hod čistého času masáže a cena je individuální.

 

A pokud vás láká prožít intenzivní a dlouhou tantrickou terapii, zahrnující kompletní specifickou péči, ať už za účelem terapeutickým (v oblasti fyzické, emoční či spirituální) nebo prostě jen z touhy poznat tantrickou práci jinak, čtěte více: Emoční detox.

 

Konzultace nad rámec 30ti minut k masáži:

za každých dalších 30 min… 500,-Kč

 

Konzultace samostatně – na dálku (přes skype) i osobně týkající se (nejen) témat sexuality (osobní i partnerské):

cca 60 minut… 1000,-Kč, každých dalších 30 min… 500,-Kč  (více zde)

 

Objednat se na masáž