Tantra masáže pro ženy

Při masážích žen postupujeme trochu jinak, než když masírujeme muže, jelikož ženy mají odlišné prožívání a otevírání se intimnímu doteku. Masáž tedy přizpůsobujeme přirozenému fungování ženské energie a sexuality, v každou chvíli vycházíme z vašich momentálních pocitů, průběh i závěr masáže tak zůstává otevřený pro různé možnosti prožívání i případný terapeutický efekt (může dojít k uvolnění dlouhodobě potlačených emocí, traumat, smutku…. i to je ženská sexualita).

Níže uvedená délka jednotlivých masáží je vyhrazena čistě na masáž. Úvodní rozhovor s vámi /přibližně 30min konzultace/ a závěrečný čas na doznění masáže je samozřejmostí navíc. Počítejte tedy, prosím, že u nás strávíte více času, než je doba trvání masáže.)

 

Andělská tantra masáž:

Velmi jemná, citlivá masáž celého těla vhodná pro ženy, které si z jakéhokoli důvodu nepřejí masáž joni (ženského přirození). Tato masáž umožňuje ženám prožít to nejlepší z tantrické masáže, aniž by musely překročit vlastní hranice intimity.

Úvodem do masáže je tradiční tantrický rituál ve stoje a vzájemné naladění se na sebe, samotná masáž obsahuje širokou škálu jemných doteků, omývání horkými žíňkami, hlazení peříčky, kožešinkami, šátky, něžnou olejovou masáž celého těla včetně mysl uvolňující masáže hlavy. Tato masáž nabízí ženám poodhalit tajemství tantrických masáží a nahlédnout do smyslného světa vůní, příjemné hudby a láskyplných doteků.

Délka samotné masáže: 80-90 minut….  4 400,- Kč     

 

Senzuální masáž:

Tato masáž je velice citlivou variantou tantrické masáže pro ženy, jejímž účelem je uzdravovat ženské srdce, tedy oblast hrudníku a prsou, kde často bývá ukryto nečekaně mnoho emočních zranění a křivd. Pomalu a s citem tak budeme otevírat cestu k vnitřní ženě, tedy k síle, která spočívá uprostřed zranitelnosti.

Masáž obsahuje úvodní rituál pro vzájemné naladění a zklidnění, pokračuje řadou pozorných doteků na celém těle, které umožní zbavit se napětí a postupně vytvořit pocit bezpečí a důvěry. Zásadní a poměrně dlouhou částí u této masáže je velmi citlivá masáž prsou a oblasti hrudníku, která bývá pro mnoho žen nečekaně hlubokým zážitkem, jelikož prsa jsou energeticky propojena s dělohou – centrem ženy. Někdy tato masáž bývá spojena i s uvolněním mnoha dávno vytěsněných, potlačených pocitů, které ženám dlouhodobě blokují přístup ke své intuici, důvěře, vřelosti, citlivosti a lásce uvnitř sebe samé.

Tato masáž neobsahuje intimní masáž joni,  je čistě zaměřena na postupné uvolňování těla, otevírání se pocitům a následné léčení srdeční čakry a prsou dotekem.

Délka samotné masáže: 90-100 minut…. 4 600,- Kč       

 

Klasická tantra masáž:

Masáž „šitá na míru“ ženskému tělu, je vytvořena tak, jak přirozeně funguje ženská sexualita. Umožňuje ženám užít si svou ženskost a oddat se láskyplnému hýčkání a rozmazlování. Na začátku masáže budete uctěni tantrickým rituálem ve stoje, poté prožijete podmanivou masáž vonným olejem, hlazení peříčky…a něžnou, citlivou masáž celého těla včetně intimní masáže joni (pokud si ji budete přát) ve vší úctě, vnímavosti a respektování vašich hranic.

Tato tantra masáž je oslavou chrámu ženského těla. Již při úvodním tantrickém rituálu zakusíte láskyplnou blízkost a úctu. Životní energie se rozproudí do celého těla a umožní v sobě objevit skrytý potenciál ženské energie a najít v ní harmonii.

Tantrická masáž působí velmi léčivě nejen na pohlaví, ale na celý ženský organismus. Zlepšuje psychiku a nabízí náhled na řadu potíží ve vztazích a intimitě. Masáž zahrnuje velmi vnímavou péči,  při které vzniká prostor pro možnost otevřít se přijímání intimní masáže.

Délka samotné masáže: cca 120 minut….  5 100,- Kč    

 

Tantrická masáž extra:

Je prodloužená Klasická tantra masáž. Pro ženy platí, že čím delší a pomalejší je probouzení vnímavosti vlastního těla, tím intenzivnější a hlubší prožitek se ženě otevírá. Při této delší tantrické masáži je možnost plně se oddat působení masáže a zapomenout na okolní svět.

Pakliže trpíte nějakými potížemi v oblasti sexuality, je možno se domluvit a využít časový prostor na větší soustředění se na intimní masáž, což často přináší léčení v této oblasti, odstraňování emocionálních i fyzických bloků, ať už vědomých či nevědomých, nemálo důležité je i to, že při delší masáži joni dochází k mnohem hlubšímu spojení se s vlastním tělem, se svojí vnitřní ženou a nabízí se možnost objevit v sobě skutečnou sílu svojí ženskosti.

(Nebo také v případě zájmu o léčení čtěte více o Emočním detoxu, jako o tantrické práci s tělem za účelem právě léčení a odstraňování bloků na všech úrovních.)

cca 150 minut….  5 700,- Kč    

cca 180 minut….  6 300,- Kč    

 

Tantrická masáž „léčení pánve“:

Jedná se speciální terapeutickou tantrickou masáž, před kterou budete pečlivě seznámeny se vším, co vás při masáži čeká, co a proč se může i nemusí dít a jaké mohou být reakce vašeho těla. Bude prostor pro podrobnou konzultaci před masáží. V začátku samotného procesu masáže pak budete tradičně uctěny tantrickým rituálem ve stoje, poté budeme uvolňovat celé tělo různými druhy doteků a hmatů tak, abyste byla postupně připravena na hlubší masáž pánve jak zezadu (v oblasti kosti křížové a sedací), tak zepředu (oblast pánevních kostí a stydká kost). Jedná se o místa, kde bývá mnoho tenze a stažení, které brání ženám procítit a plně prožívat vlastní zdroj energie v pánvi. Hluboké uvolnění pánve je také klíčové při léčení joni, které bude následovat po uvolnění pánve.

Při léčení joni potom budeme postupovat velmi pomalu specifickou masáží tak, abychom kousek po kousku hluboce uvolnily veškeré napětí, stažení, bolestivá či necitlivá místa vně i uvnitř joni. Pomáhat nám bude dech a spontánní hlasový projev.

Na vaše přání můžeme věnovat též čas a prostor léčení rozety (masáži zadečku, pánevního dna a anální masáži), kde bývají mmj. ukryté dlouhodobě zadržované emoce strachu.

Tato tantrická masáž může být intenzivním prožitkem, který pomáhá ženám uzemnit se a zakotvit ve svém těle, pocítit vlastní sílu a bezpečí, které pramení právě ze spojení se s tělem a se zemí, a s osvobozením energie v pánvi.

(Masáž je vhodná jak pro ženy, které řeší jakékoli téma v oblasti sexuality a intimity, tak pro ženy, které chtějí okusit onen tolik zmiňovaný stav „být opravdu ve svém těle“ a nechat se vést jeho moudrostí.)

Délka samotné masáže: 200-210 minut….  6 900,-Kč   

 

Další oblíbenou „variantou“ tantrické masáže je intuitivní masáž bez předem ohraničeného časového rámce, která může obsahovat jakékoli prvky tantrické masáže, na kterých se předem domluvíme nebo přirozeně vykomunikujeme v průběhu masáže.  Může být velmi terapeutická i absolutně relaxační (a cokoli mezi tím) – vždy na míru dle vašeho momentálního rozpoložení, životní situace, chuti, nálady, touhy… a taky toho, kam nás samotná masáž zavede. Délka se většinou pohybuje mezi 2-3 hod čistého času masáže a cena je individuální.

 

A pokud vás láká prožít intenzivní a dlouhou tantrickou terapii, zahrnující kompletní specifickou péči, ať už za účelem terapeutickým (v oblasti fyzické, emoční či spirituální) nebo prostě jen z touhy poznat tantrickou práci jinak, čtěte více: Emoční detox.

 

 

 

Konzultace nad rámec 30ti minut k masáži:

za každých dalších 30 min… 500,-Kč

 

Konzultace samostatně – na dálku (přes skype) i osobně týkající se (nejen) témat sexuality (osobní i partnerské):

cca 60 minut… 1000,-Kč, každých dalších 30 min… 500,-Kč  (více zde)

 

Objednat se na masáž